Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

zamazywanie obrazu Youtube - piksele, zamazywanie tylko filmiku, nie strony

cichociemna91 27 Wrz 2016 14:57 1410 3
  • #1 27 Wrz 2016 14:57
    cichociemna91
    Poziom 2  

Witam.
    Nie wiem czy w dobrym dziale piszę.
    Od dłuższego czasu coś mi się psuje z YT, ale ostatnio jest to wręcz nie do zniesienia.
    Oglądając jakikolwiek film obraz mi się zamazuje, tworzą sie jakieś takie słupki pikseli czy cokolwiek to jest. Sama strona YT się nie zamazuje, tylko filmik. Podczas zamazania słychać płynnie głos, problem jest tylko z obrazem. Aha, dzieje się to tylko na YT, na innych stronach nie ma problemu z obrazem.

Co z tym zrobić? Ktoś wie w ogóle co to jest?? Wrzucam screena.zamazywanie obrazu Youtube - piksele, zamazywanie tylko filmiku, nie stronyyt.jpg Download (84.91 kB)

0 3
  • #2 27 Wrz 2016 15:38
    zibq
    Poziom 27  

Wygląda na problem z Flash-em. Jaką wersję FlashPlayer-a masz zainstalowaną?
    Jaka przeglądarka?

0
  • #3 28 Wrz 2016 10:14
    cichociemna91
    Poziom 2  

zibq napisał:
    Wygląda na problem z Flash-em. Jaką wersję FlashPlayer-a masz zainstalowaną?
    Jaka przeglądarka?

Znalazłam coś takiego: Flash player version 23.0.0.162, korzystam z Firefoxa na windows 7

0
  • #4 28 Wrz 2016 11:17
    zibq
    Poziom 27  

Sprawdź w innej przeglądarce, np. Chrome. Posiada ona wbudowaną wtyczkę flash.
    Jeśli tam będzie ok, to coś nie tak z Firefox-em (przeinstalować wtyczkę). zamazywanie obrazu Youtube - piksele, zamazywanie tylko filmiku, nie strony

0