logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

[Praca] Programista C (embedded) Katowice

sii_katowice 27 Wrz 2016 15:15 1200 0
  • #1 15958034
    sii_katowice
    Poziom 2  
    Zatrudniając ponad 2500 inżynierów, Sii jest liderem usług IT i inżynierii w Polsce. Realizujemy projekty dla wiodących firm z Polski i z zagranicy. Wspieramy naszych Klientów w zakresie rozwoju oprogramowania, zarządzania infrastrukturą IT, testów, usług service desk, szkoleniowych i inżynieryjnych.

    Opis oferty:
    Poszukujemy Programisty C (embedded) do nowego zespołu w Sii, który będzie rozwijać i testować systemy tworzone dla europejskich sieci szybkich kolei.
    Zakres zadań obejmuje pracę z dokumentacją techniczną, współpracę z zespołami programistów i QA (Polska, Niemcy), rozwijanie oprogramowania oraz automatyzowanie testów w platformie VectorCast, z której zapewniamy profesjonalne szkolenie.

    Pożądany profil:
    • Wykształcenie wyższe (IT, elektronika)
    • Dobra znajomość programowania w języku C lub C++ (embedded)
    • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny)
    • Otwartość, dokładność, systematyczność oraz umiejętność pracy w zespole

    Oferujemy:
    • Możliwość współtworzenia innowacyjnych rozwiązań w gronie doświadczonych specjalistów w międzynarodowym środowisku
    • Atrakcyjne warunki pracy, elastyczność oraz zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B (zależnie od preferencji)
    • Prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie oraz pakiet benefitów
    • Rozwój osobisty i zawodowy poprzez szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne oraz kursy językowe
    • Możliwość kształtowania swojej ścieżki kariery w kierunkach menedżerskich i eksperckich
    • Jasny system oceny i feedbacku
    • Świetną atmosferę pracy w Sii, za którą otrzymujemy liczne nagrody – „Great Place to Work in Poland"

    Zainteresowane osoby zachęcamy do przesłania CV na adres :
    rekrutacja-katowice(_at_)pl.sii.eu
    Kontaktuj się z ogłoszeniodawcą poprzez Prywatną Wiadomość (ikonka PW).
REKLAMA