Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Dell Inspiron 15 dotykowy - Tethering nie działa

27 Wrz 2016 16:04 669 8
  • Poziom 3  
    Witam, nie łączy mi internet z telefonu przez tatheringtethering w sieci Orange. Na innych urządzeniach działa natomiast na tym laptopie wyskakuje błąd. Co mam zrobić by to naprawić? Zauważyłem że przestał łączyć przy aktualizacji windows 10 , ale może to być przypadek. Proszę o pomoc.

Poprawiłem w temacie jak i w poście nazewnictwo.
    Nie "tathering" a tethering.
    RADU23
  • Pomocny post
    Poziom 22  
    Podac logi z FRST, zainstalowac sterowniki do karty WI-FI...
  • Poziom 3  
    Czyli jednak to wina update'u? Co to jest FRST?
  • Moderator - Komputery Serwis
    gqx napisał:
    Co to jest FRST?

Pobierz Farbar Recovery Scan Tool http://www.bleepingcomputer.com/download/farbar-recovery-scan-tool/ zgodny z wersją systemu 32-bit lub 64-bit.
    Uruchom FRST i kliknij "Scan". Wstaw raport FRST i Addition jako załączniki.

Dodano po 52 [sekundy]:

gqx napisał:
    Na innych urządzeniach działa natomiast na tym laptopie wyskakuje błąd.

Jak brzmi dokładnie komunikat błędu? Możesz dać screena?
  • Poziom 3  
    W zasadzie tylko tethering z sim nie chce łączyc a z routera domowego Wi-Fi normalnie chodzi. Przy tatheringutetheringu mam żółty trójkąt i pisze no Internet 😣
  • Poziom 22  
    gqx napisał:
    W zasadzie tylko tethering z sim nie chce łączyc

Nie masz wykluczonych żadnych urządzeń w telefonie? Zaktualizuj sterowniki i wstaw logi.
    gqx napisał:
    a z !temu Wi-Fi normalnie chodzi.

Czyli problem nie dotyczy wszystkich sieci. Ale nie wiem, co to jest "!tem".
    gqx napisał:
    Przy tatheringu mam żółty trójkąt i pisze no Internet 😣

Tetheringu. Użyjesz może rozwiązywania problemów wbudowanego w Windows, co pewnie na niewiele się zda, jak je znam.
  • Poziom 3  
    Przy rozwiązywaniu problemu to mi się wyświetliło : Dell Inspiron 15 dotykowy - Tethering nie działa