Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Bauknecht TK PURE XL 7B - Suszarka nie uruchamia się.Uszkodzona przetwornica?

Lodxx 28 Sep 2016 22:24 1308 3
 • #1
  Lodxx
  Home appliances specialist
  Witam. Mam problem z wyżej wymienioną suszarką Bauknecht. Mianowicie, po podłączeniu do prądu brak jest jakiejkolwiek reakcji. Napięcie sieciowe dochodzi do modułu. Czy w module mogła uszkodzić się przetwornica tak, jak ma to miejsce w pralkach?
 • Helpful post
  #2
  TONI_2003
  Moderator
  Lodxx wrote:
  Napięcie sieciowe dochodzi do modułu. Czy w module mogła uszkodzić się przetwornica tak, jak ma to miejsce w pralkach?
  Pewnie tak, ale daj dobre fotki to się zobaczy :D
 • #3
  Lodxx
  Home appliances specialist
  Witam.Wracam z tematem mojej suszarki właściwie suszarek.Wymontowałem dziś moduły i sprawa wygląda następująco na obu widać uszkodzenia przetwornicy na jednym uszkodzony dławik L1 w drugiej uszkodzony LNK właściwie wystrzelony.Mam pytanie czy zestaw naprawczy z allegro nr. aukcji (5589388278) będzie odpowiedni.Właściwie jest problem z oznaczeniami na płycie różnią się ale czy podzespoły będą pasować?Czy pod LNK można wlutować podstawkę ? Przesyłam fotki modułów Bauknecht TK PURE XL 7B - Suszarka nie uruchamia się.Uszkodzona przetwornica? Bauknecht TK PURE XL 7B - Suszarka nie uruchamia się.Uszkodzona przetwornica? Bauknecht TK PURE XL 7B - Suszarka nie uruchamia się.Uszkodzona przetwornica? Bauknecht TK PURE XL 7B - Suszarka nie uruchamia się.Uszkodzona przetwornica? Bauknecht TK PURE XL 7B - Suszarka nie uruchamia się.Uszkodzona przetwornica? Bauknecht TK PURE XL 7B - Suszarka nie uruchamia się.Uszkodzona przetwornica? Bauknecht TK PURE XL 7B - Suszarka nie uruchamia się.Uszkodzona przetwornica? Bauknecht TK PURE XL 7B - Suszarka nie uruchamia się.Uszkodzona przetwornica?
 • #4
  Lodxx
  Home appliances specialist
  Witam.Dzisiaj wymieniłem elementy przetwornicy zestaw podany przeze mnie wcześniejszym poście pasował idealnie.Moduły po wymianie odżyły,jutro będą testy po zamontowaniu w suszarce.Temat rozwiązany i zamknięty.