Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Telefunken D32H125N3 - Miga dioda potrzebny wsad.

foldback 29 Sep 2016 18:14 7323 8
    foldback
    Level 29  
    Witam serdecznie,
    Potrzebuje zaprogramować firmware w telewizorze Telefunken D32H125N3 opartym na płycie głównej Vestel 17MB82S.
    Niestety kość U10 jest nietypowa i ma oznaczenie 25Q32 (oryginalny wsad 4MB) (większość posiada 25Q16), U12 to standardowa kość 25Q64.

Matryca to: ves315wnds-01.

Płyta 17MB82S i dane z naklejek.
    Telefunken D32H125N3 - Miga dioda potrzebny wsad.

Będę wdzięczy za działający wsad lub jakiś link.

Pozdrawiam i z góry dzięki.
    Ethernet jednoparowy (SPE) - rozwiązania w przemyśle. Szkolenie 29.09.2021r. g. 11.00 Zarejestruj się za darmo
    elmo071
    Level 25  
    Należało by dodać do kompletnego opisu :
    Main Vestel 17MB55
    K4B1G16466-BCKO U103
    AD87587 U124

Dodano po 1 [minuty]:

Mój wsad pasuje pod taki model matrycy : VES315WNDB-02 ,na dniach go wstawię mam na innym dysku w pracy .
    elmo071
    Level 25  
    Na tym forum trzeba mieć punkty płatne rublami albo smsem żeby ściągać po przejściu testu . Podobnie jest na elvikom z punktami , ale bez testu .
    foldback
    Level 29  
    Sprawdzę, ale niestety drugi wsad to 25Q16 (2MB) zamiast 25Q32 (4MB).
    Sprawdzałem zawartość oryginalnego wsadu i jedynie niewielka część jest niezapełniona, więc pewnie nie zadziała.
    sq9fmc
    Level 27  
    W takim razie wgraj z pedriwa upgrade_loader tylko zmień rozszerzenie z bin na .pkg.
    Ma to wyglądać tak: upgrade_loader.pkg.
    Jest to uniwersalny soft do płyty 17MB82. Procedura jest następująca:
    Pendrive sformatować w FAT i plik wgrać na niego bez tworzenia folderu.
    Wyciągnąć wtyk TV z sieci energetycznej, włożyć pendriwa do gniazda USB. Włączyć wtyczkę do sieci zasilającej przytrzymując naciśnięty ciągle OK na pilocie.
    Przytrzymać przycisk OK do momentu aż LED zacznie inaczej migać ( nie pamiętam czy zwolni czy przyspieszy). Po kilku minutach tv powinien się włączyć. Skopiuj potem wsady ze scalaków i podeślij. Kiedyś mogą się przydać.