Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

LG 42LD650 - nie uruchamia się

30 Wrz 2016 21:07 1971 5
  • Poziom 15  
    Witam. Posiadam LG 42LD650, problem polega na tym że przy próbie włączenia TV dioda miga na czerwono, TV się nie uruchamia. Po kilku / kilkunastu próbach odłączenia go całkowicie od prądu uruchomi się i wtedy działa normalne. Ale przy następnej próbie problem się pojawia.

Czy na zna ktoś rozwiązanie tego problemu lub kogoś, kto może taki TV naprawić?
    LG 42LD650 - nie uruchamia sięIMG-201609...WA0006.jpg Download (130.58 kB)
  • Poziom 10  
    Wątpię, żeby ktoś Ci podał rozwiązanie tego problemu, co najwyżej wskazówki do rozwiązania. Ja bym zaczął od sprawdzenia napięć zasilających, czy coś się w nich zmienia skoro twierdzisz, że co 10-raz się włącza. Jeżeli nie to jak sądzę cienka sprawa. Ale to raczej zadanie dla kogoś wykwalifikowanego...
  • Poziom 13  
    Cztery dni temu pojawił się u mnie ten sam problem po odkręceniu obudowy stwierdziłem że płyta główna jest praktycznie nie dokręcona śruby można było odkręcić palcami (pod śrubami są piny zwierającą płytę główną do masy) po dociągnięciu śrub problem ustąpił - działa do dziś
  • Poziom 20  
    Walczyłem z podobnym problemem w TV LG, problemem był zimny lut na płycie głównej. Stop PB Free.
  • Poziom 20  
    Nie mam zdjec.Ale zimny lut byl na plycie glownej.Przy jednym ukladzie scalonym.Namierzylem zimnym powietrzem.