Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Telefon jako odtwarzacz mp3

przemjack 03 Oct 2016 16:11 1431 2
    przemjack
    Level 2  
    Mam stary telefon (smartfon). Nie lubię wyrzucać czy też odsprzedawać używanego sprzętu. Zastanawiam się, czy można było by z niego zrobić w prosty sposób odtwarzacz MP3 ale nie pobierając po prostu aplikacji do MP3, tylko pozbywając się (usuwając) wszystkich aplikacji oraz większości ustawień, zostawiając wyłącznie odtwarzacz. Po włączeniu telefonu witała by mnie od razu aplikacja bez możliwości wyjścia z niej, bo nic za nią by nie było.

Coś typu, odpalam komputer i nie wita mnie tło Windows, tylko od razu jakiś program z którego nie mogę wyjść a komputer nie może nic innego włączyć tylko ten program.

Czy to ma sens, czy ma rację bytu, czy jest opłacalne?

Zastanawiałem się też, czy byłaby możliwość nad zostawieniem samego YouTube z funkcją Wi-Fi, która zawsze byłaby włączona i w jakiś sposób dać możliwość aktualizacji. Sukcesem by było, gdyby udało się zrobić zwykły odtwarzacz muzyki XD.
    tino2003
    Admin of GSM Group
    przemjack wrote:
    Czy to ma sens, czy ma rację bytu, czy jest opłacalne?

Nie ma sensu i jest nie wykonalne gdyż każdy telefon ma napisany pod swój model soft i nic innego tam wgrać nie można.
    przemjack
    Level 2  
    Mozna wgrac androida bez bajerow ale z androida (z czystego androida) juz nic usunac nie mozna?