Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Citroen C4 2006r - Pilot centralnego zamka

04 Paź 2016 12:04 1227 4
  • Poziom 8  
    Mam problem z zamknięciem Citroena, uszkodzona wkładka w drzwiach, pilot przestał działać.

Wcześniej działał bez problemów, były dwa przypadki że przestał - raz pomogło zwykłe przyuczenie w stacyjne (przytrzymałem na włączonym zapłonie przycisk zamykania), za drugim razem sam zaczął działać ponownie.

Nie ma problemu z pilotem, płytka w srodku wygląda w porządku, wysyła sygnał dla otwierania/zamykania i nawet z dużej odległości mi go wyłapuje, sprawdzałem przy użyciu tunera dvb-t i sdr#.

Ponowne przyuczenie w stacyjce nie daje efektów, odpinanie akumulatora itd. Centralny zamek działa prawidłowo z przycisku na desce, bezpieczniki sprawdzone. Po sprawdzeniu diagboxem (lexia) nie ma błędów. Udało mi się zdobyć kod PIN.

Czy przyuczenie kluczyków diagboxem od nowa w BSI może pomóc? Jak sprawdzić odbiornik w samochodzie (podobno obok kierwonicy)? Jakieś inne propozycje?

Pozdrawiam
  • Poziom 38  
    A czy pilot nadaje na odpowidniej częstotliwości?
  • Poziom 8  
    Jak sprawdzałem to częstotliwość wydawała się odpowiednia (433mhz). Poza tym pilot wcześniej działał bez problemów.

Czy znając 4-literowy PIN mogę przyuczyć kluczyk z innego samochodu (Peugeota) tak samo zbudowany (grot mogę przełożyć)?
  • Poziom 28  
    Dawidziu napisał:

Czy znając 4-literowy PIN mogę przyuczyć kluczyk z innego samochodu (Peugeota) tak samo zbudowany (grot mogę przełożyć)?

Niestety Nie.
    Pozdr.
  • Poziom 8  
    Bezpiecznik SHHS był ustawiony w pozycji Parking, po zmianie na Client nie ma problemów z pilotem.