Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Połączenie nie jest prywatne. Google Chrome

04 Paź 2016 14:32 3861 12
  • Poziom 7  
    Witam.
    System tydzień temu instalowany i nagle po tygodniu nie mogę wejść na prawie żadna stronę bo pisze na Google Chrome : połączenie nie jest prywatne, NET::ERR_CERT_AUTHORITY_INVALID”
    Na IE również ten sam problem wystepowal, lecz jakos nagle samo zaczęło na IE działać, a na Google Chrome już nie które rowniez strony działają np Facebook, Wp, ale Google wyszukiwarka, Youtube itp. nadal nie działają.
    Avasta odinstalowalem skanowalem Programem advcleaner i malwarebytes i nic nie znalazło . Wirusów też zero bo skanowalem.
    Windows 7

Dodano po 57 [minuty]:

Nagle zaczęło na Google Chrome wszystko działać. Nic nie zrobilem, i wszystko wróciło do normy, lecz po chwili znowu to samo.
    Wiecie może co to mogło być i czzemu tak się dzieje?

• Poziom 13  
    Sprawdź czy internet masz jako połączenie sieci domowej.Sprawdź ustawienia firewall oraz przeskanuj komputer programem antyspywareowym w celu wykluczenia oprogramowania szpiegującego.
    Powiedz tez , czy nie resetuje CI się data i godzina. podobne zachowania bywają tego powodem.
  • Poziom 7  
    Zapomniałem właśnie napisać, data i godzina nie przestawiają się. Z data jest wszystko dobrze. Sieć również jest domowa
    I znowu przestało większość stron nie działać , a na chwilę wróciło wszystko do normy. :(
    Również na IE teraz nic prawie, nie działa.
    Na IE pisze wystąpił błąd podczas bezpiecznego łączenia się z tą witryna.

• Poziom 13  
    A czy usuwałeś ciasteczka? Z doświadczenia mogę CI powiedzieć, że to może być kwestia jednego pliku cookies,który się skrzaczył.Od tego należałoby wyjść.Zalogujesz się ponownie haseł nie zapomni jeśli zapisane ciasteczka zaakceptujesz, ale może rozwiązać problem.

• Poziom 13  
    A czy kasowałeś też pliki tymczasowe przeglądarek?

• Poziom 13  
    Spróbuj jeszcze z założeniem konta. zobacz czy na nim będzie w porządku. Może to uszkodzenie profilu użytkownika.

• Poziom 13  
    Możesz jeszcze próbować przywracania systemu.Poza tym nie przychodzi mi na myśl żadna więcej nieinwazyjna metoda poradzenia sobie z tym problemem.Może jakiś życzliwy kolega wpadnie na jakiś dodatkowy pomysł.Więc radze się wstrzymać z ewentualnym formatem ,jeśli i przywracanie nic nie da.
  • Poziom 7  
    No poczekam, może ktoś inny będzie miał jeszcze jakiś pomysł.
    Przywracałem system również i nic nie pomogło

Dodano po 3 [godziny] 14 [minuty]:

strona elektroda, działa normalnie taka strona jak darkwarez tez działa onet działa, ale nie ma wszystkich obrazkow, poczta na onecie już nie działa.
  • Poziom 38  
    Wymień baterię w biosie na nową i ustaw czas w biosie.
    Dodatkowo sprawdź czy w ustawieniach czasu masz automatyczną aktualizację czasu. Jeśli masz to włączone to sprawdź czy aktualizuje ci się czas automatycznie jeśli nie to możesz wyłączyć automatyczną aktualizację.