Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Czujnik temperatury cieczy chlodzacej Passat

sfinx 09 Jul 2005 20:02 3320 4
    sfinx
    Level 17  
    Witam

Mam taki problem, przyjechal do mnie passat z nastepujaca usterka.
    Po wlaczeniu silnika ciagle miga lampka od wody. Ktos wczesniej wymienil czujnika na nowy wiec nie mam starego. Kable sprawdzone, wszystko jest OK a mimo to lampka wariuje. Samochod to VW Passat z 1993 ruku benzyna silnik ABE. Gdzie moze tkwic przyczyna takiego stanu rzeczy, jaki czujnik dokladnie musi znajdowac sie w tym aucie.

Z gory dziekuje za pomoc.
    Pozdrawiam
    Grzegorz
    Kamery 3D Time of Flight - zastosowania w przemyśle. Darmowe szkolenie 16.12.2021r. g. 10.00 Zarejestruj się
    autobugga
    Level 13  
    Moze przyczyna migania diody jes odlutowany twardy lut warto najpierw go sprawdzic.
    Jerzy100
    Level 22  
    Sprawdź czujnik i połączenia (kostka, przewody) poziomu cieczy chłodzącej w zbiorniczku wyrównawczym.

Pozdrawiam.
    małek
    Level 21  
    cześć jeżeli wszystko sprawne przy silniku (przewody, czójnik) to sprawdź zestaw bo kilka razy poprawiałem już w nich lutowania
    longines
    Level 26  
    sfinx wrote:
    Witam

Mam taki problem, przyjechal do mnie passat z nastepujaca usterka.
    Po wlaczeniu silnika ciagle miga lampka od wody. Ktos wczesniej wymienil czujnika na nowy wiec nie mam starego. Kable sprawdzone, wszystko jest OK a mimo to lampka wariuje. Samochod to VW Passat z 1993 ruku benzyna silnik ABE. Gdzie moze tkwic przyczyna takiego stanu rzeczy, jaki czujnik dokladnie musi znajdowac się w tym aucie.

Z gory dziekuje za pomoc.
    Pozdrawiam
    Grzegorz

Czujnik z żółtą obwódką.