Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Naprawa Regulatora pokojowego Euroster 2000TX

04 Paź 2016 15:26 2811 15
 • Poziom 5  
  Czy da się naprawić sterownik bezprzewodowy Euroster 2000TX RX
  Nadajnik TX działa. Odbiornik RX nie wykazuje życia. Po lecie przestała świecić czerwona dioda. Zasilanie dochodzi do płytki radia. zero życia. Co tam pada?
  Da się cos z tym zrobić czy tylko wyrzucić i kupic nowy?
 • Poziom 23  
  Wyslij do producenta, naprawiaja bez problemu
 • Poziom 5  
  uzywany działający wart jest ze 100zł, wiec nei wiem czy warto bawić się wysyłki.
 • Poziom 15  
  Proszę wysłać odbiornik oraz regulator na adres: PHPU "AS", Chumiętki 4, 63-840 Krobia. Z krótkim opisem usterki i nr kontaktowym.
  Łączna kwota naprawy zwykle nie wynosi więcej niż 50-60zł wraz z wysyłką.
 • Poziom 17  
  Mam identyczny problem, brak życia w odbiorniku nie zapala się żadna dioda :) Zasilanie jest. Czasami dotykając sondami miernika w okolicy kondensatora za diodami prostowniczymi sterownik uruchamia się z czerwoną dioda :D i załącza się przekaźnik. Po ponownym wypięciu i wpięciu do gniazdka brak życia. To chyba jakaś wadliwa seria tych sterowników?
 • Poziom 15  
  Raczej fakt że regulator ma sporo lat. Nie produkujemy tego modelu już od ponad czterech a najstarsze mają 18-20 lat i wiele nadal pracuje. Proszę wysłać nadajnik i odbiornik na adres wyżej podany, postaramy się pomóc.
 • Poziom 5  
  Ja wysłałem dwa komplety tych regulatorów, które przestały działać. (do dziś zero odzewu ze strony producenta) Mam podobny chiński regulator który działa juz wiele lat bez problemu a kosztował 30% ceny eurostera!
  Urządzenie jest proste i powinno być niezawodne. Nie jest dziś trudne ani drogie zastosowanie kilku elementów wyższej jakości. Wygląda to na celową sprzedaż awaryjnych produktów żeby potem naciągać klientów na odpłatną naprawę
  za ok 50% wartości regulatorka. Smutne to trochę i nieuczciwe moim zdaniem. Na takim działaniu producent chyba daleko nie zajedzie.
 • Poziom 15  
  Koszt usługi serwisowej to 25zł + koszt części i przesyłki. Rzadko zdarza się kwota powyżej 50-60zł (z przesyłką) raczej trudno to nazwać naciąganiem.
  Proszę oczekiwać przesyłki w najbliższych dniach, najpóźniej w poniedziałek. Nie mamy w zwyczaju wysyłać niesprawdzonych urządzeń. Oba mają ponad 10 lat więc trzeba było poświęcić trochę czasu na ich dokładne przetestowanie, zwłaszcza jeżeli to są regulatory bezprzewodowe. Odkąd dotarły do serwisu minęło 13dni. Zawsze można do nas zadzwonić z zapytaniem na jakim etapie jest naprawa. Oczywiście w wypadku gdy nie da się ich naprawić czy zagwarantować prawidłowego działania nie obarczamy klienta żadnymi kosztami.
 • Poziom 5  
  Otrzymałem nienaprawiony regulator z tajemniczym opisem specialisty serwisu "regulator trwale uszkodzony" :-) A czy oddałem to do szewca czy księdza plebana?
  Ludzie przeciez tam na płytce jest ok 20 elemntów wartych w sumie moze 3zł i jedyny autoryzowany specialista nie potrafi tego naprawic? Straciem tylko czas pieniądze na kurierów.
  Niestety NIE POLECAM nikomu tych awaryjnych produktów ani ich płatnej obsługi serwisowej z oczywistych w/w przyczyn. Naprawdę szkoda tylko czasu i pieniędzy.
  Lepiej kupić chińczyka o 80% tanszego a serwis od reki naprawia lub wymienia na nowy produkt.
 • Poziom 15  
  Panie Bogusławie wysłał Pan do nas kilkunastoletnie regulatory, wątpię czy gdyby to były chińskie produkty to po takim czasie ich autoryzowany serwis chciał by je naprawiać. Wysyłka kosztowała pana max 20zł, a wysyłał pan dwa, więc nie przesadzajmy z tymi kosztami. W dodatku jeden udało się uruchomić i ma Pan regulator bezprzewodowy w pełni działający za 70zł. Dla nas ta sprawa jest zakończona. Jeżeli ma Pan jeszcze jakieś uwagi to polecam kontakt bezpośredni pod numerem telefonu który znajduje się w raporcie z naprawy.
 • Poziom 2  
  Witam.
  Ja z kolei mam inny problem. Euroster 2000TX punktualnie o godzinie 24:00 z programu 2 przełącza się na program 1.
  Wymieniłem baterie ale nic nie pomogło, zresetowałem i też nic ...
  Czy ktoś miał taki problem i udało mu się go rozwiazać.
  Pozdrawiam.
  M_
 • Poziom 37  
  Ustawiłeś przyciskiem "d" "program 2" na następne dni.

  8. Przyporządkowanie różnych programów do dni tygodnia.
  Operację powtórzyć dla każdego dnia tygodnia (wg punktów 2, 3 i 4)
 • Poziom 2  
  Dziękuję, oczywiście w instrukcji jest napisane ...
  Gdybym miał instrukcje i ja przeczytał ...
  Jeszcze raz dzięki dla Adamcyn
 • Poziom 2  
  Ma ktoś może wsad kości w odbiorniku
 • Poziom 1  
  czy adres do naprawy regulatora Euroster 2000TX RX jest aktualna?? slawa2(malpa)poczta.fm
 • Poziom 15  
  Adres serwisu jest cały czas taki sam (jak i zakładu produkcyjnego):
  PHPU "AS"
  Chumiętki 4
  63-840 Krobia