Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
PCBway
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Programator pamięci Flash NAND Lite! TSOP48

funak 17 Paź 2019 18:33 120876 276
    sryuriy
    Poziom 4  
    Będzie okazja do samodzielnej budowy nowych programatorów?
  • PCBway
    funak
    Poziom 23  
    Jedynie wersja 1.2 będzie miała możliwość samodzielnego montażu.

Wersja 2.0 będzie znacznie zaawansowana technologicznie, zatem własny montaż będzie raczej trudny.

Wszystko przedstawię niebawem.

Nad wersją 1.2 jeszcze ważą się losy, aby zmienić procesor i tym samym wprowadzić obsługę pamięci NOR. Ale wówczas będzie on w obudowie TQFP100, zatem trudniej będzie go można zamontować.
  • PCBway
    Reider
    Poziom 3  
    Czytanie emmc zostanie zorganizowane w programatorze?
    Reider
    Poziom 3  
    Kiedy będzie dostępna angielska lub rosyjska wersja oprogramowania? Jeden polski jest niewygodny
    lukasis6
    Poziom 13  
    Czy programator 2.0 da radę szybciej programować kości? Obecnie K9GAG08U0E programuje mi się w niecałą godzinę ..
    funak
    Poziom 23  
    Tak, dla wersji 2.0 będzie szybciej programować kości,w zasadzie będzie technicznie ograniczona do 40MB/s.

Zresztą wersja 1.2 już powinna to szybciej robić.

Dla K9GAG08U0E zobaczymy po testach ile wyjdzie :)

W poniedziałek spodziewam się przesyłki z USA z próbkami złączy zastosowanych w projekcie. Zobaczę, jakiej będą jakości i ogólnie jak się będą sprawować. Wiele od nich zależy, zatem po testach złącz, będę miał już komplet informacji, jak programator będzie wyglądał, jakie będzie miał możliwości.

Mam wielką nadzieję i plany, że wyrobię się na 1 grudnia z premierą nowego typu programatora.

Wiele pracy przede mną, ale warto myślę :)