Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

[Solved] Beko WMB 71443LE - włączeniu pralki na dowolnym programie nie chodzi

06 Oct 2016 21:13 1017 4
 • Level 6  
  Włączam pralkę i po wybraniu dowolnego programu pojawia się na wyświetlaczu "C on". Pralka nie uruchamia wybranego programu. Proszę podpowiedzieć, co mogło się stać.
 • Level 6  
  Dzięki za podpowiedź. Zwolniłem blokadę, ale gdy włączam pompowanie i wirowanie, pompa pracuje ale silnik nie rusza - coś w nim klika. Gdy wyłącza się pompka to gaśnie kłódka, gdy pompa się załącza to zaświeca kłódka a silnik nie ruszy.
 • Helpful post

  Level 39  
  MarekKucharz wrote:
  Zwolniłem blokadę, ale gdy włączam pompowanie i wirowanie, pompa pracuje ale silnik nie rusza - coś w nim klika. Gdy wyłącza się pompka to gaśnie kłódka, gdy pompa się załącza to zaświeca kłódka a silnik nie ruszy.


  A tak z polskiego na Nasze? Program "WYPOMPOWYWANIE" to rozumiem "WIROWANIE" też ale pompowanie? A teraz przyznajemy się bez bicia co było pierwsze - awaria pralki i nieumyślna blokada rodzicielska czy najpierw została włączona blokada rodzicielka a potem samowolna naprawa pralki? Nie wierzę w takie zbiegi okoliczności.

  Wersja druga - uruchomiony program odpompowywania, nie uruchamia silnika bo nie ma takiej potrzeby. Prędkość wirowania w programie wirowanie nie jest ustawiona na 0? Czy pralka w ogóle pierze?

  Wersja trzecia - należy sprawdzić szczotki w silniku.
 • Level 6  
  Pralka miała założoną blokadę rodzicielską dziekuje za porady