Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

ASUS N61J - Windows 10 a sterownik karty graficznej

Fifek9012 06 Oct 2016 23:00 867 2
    Fifek9012
    Level 9  
    Cześć wszystkim!
    Mam mały kłopot ostatnimi czasy z moim laptopem,a mianowicie z jego kartą graficzną po zainstalowaniu windowsa 10...Często zostawiam laptopa włączonego na dłuższy czas i kiedy wracam, zwyczajnie ekran się przyciemnia(wygasa),gdyż tak mam w ustawieniach,ale...Problem polega na tym, że kiedy próbuje "wybudzić" laptopa, to ekran na chwile łapie zwiechę, a po chwili wyskakuje informacja, że "sterownik karty graficznej przestał działać ale już został przywrócony",czy coś w tym stylu.Zainstalowany mam sterownik do karty ze strony GeForce, a karta to model GeForce GT325M. Wszystko spoko,ale dnia dzisiejszego pojawił się dodatkowy problem. Po wybudzeniu,nie było nic na ekranie,tak jakby całkiem wysiadł.Pomogło dopiero wyłączenie laptopa i włączenie ponownie. Ale wtedy pojawił się kolejny problem - nagle zmieniła się rozdzielczość ekranu na 1024x....(nie pamietam) i nie dało się tego w żaden sposób zmienić bez wyłączania kompa...Dopiero ponowne uruchomienie pomogło i ekran sam "wskoczył" na odpowiednią rozdzielczość...Ktoś coś może doradzić?bo w końcu któregoś dnia włączę kompa i nie będę niczego na nim widział, a komputera używam w pracy i nie mam zastępczego nawet,żeby jak coś pracować na innym....Z góry dzięki i pozdrawiam!
  • Helpful post
    adamadi33
    Level 43  
    Zainstaluj sterowniki z Windows 7 do tego systemu.
    Fifek9012
    Level 9  
    Gdzie go mogę znaleźć? Na stronie NVIDIA są chyba tylko najaktualniejsze...