Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
IGE-XAO
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Wzmacniacz Fonica PW-7010 wersia eksportowa Continental Edison PA 9007

07 Paź 2016 18:18 648 11
  • Poziom 5  
    Witam ,posiadam gramofon Unitra adam ,na gramofonach znam sie niestety bardzo mało i podłączyłem go do mojej mini wiezy ,dzwiek był bardzo cichy . Dowiedziałem sie ze powinienem kupić przedwzmacniacz stąd moje pytanie ,czy zamiast kupowania czegos takiego
    http://allegro.pl/hit-przedwzmacniacz-gramofonowy-vivanco-pa115-i5982656662.html

moge kupic taki wzmacniacz bez przedwzmacniacza i czy bedzie działac

https://www.olx.pl/oferta/wzmacniacz-fonica-p...-edison-pa-9007-CID99-IDhGuan.html#f540d41fef
    Pozdrawiam
  • IGE-XAO
  • Poziom 43  
    Wzmacniacz ma wejście dla gramofonu z wkładką magnetoelektryczną którą w oryginale posiada gramofon Adam, więc jedno do drugiego powinno pasować.
  • IGE-XAO
  • Poziom 5  
    Tzn ze jezeli podłącze swoj gramofon do tego wzmacniacza i nastepnie do kolumny dzwiek powinien byc okej tak ?
  • Poziom 43  
    Jeżeli wzmacniacz jest w pełni sprawny to będzie OK przy atrakcyjnej cenie. W ofercie masz wyraźnie napisane: "Wzmacniacz posiada wbudowany przedwzmacniacz gramofonowy" i "wejście dla wkładki magnetycznej"
  • Poziom 5  
    Panasonic super woofer imput total 100 W (music) 50 W (din)
  • Poziom 28  
    27azsaz napisał:

Jeśli są to kolumny od wieży, to nie zagra to dobrze.
  • Poziom 5  
    idek24 napisał:
    27azsaz napisał:

Jeśli są to kolumny od wieży, to nie zagra to dobrze.

Mam jeszcze pytanie ,jezeli posiadam amplituner amator 2 i podłączam do niego gramofon nastepnie dosyc słabe kolumny unitra 30 W to fakt ze gra to dalej nie za głosno spowodowany jest jakoscią kolumn czy wzmacniaczem w tym amplitunerze (Radiu)?
  • Poziom 43  
    Amator 2 ma wejście gramofonowe dla wkładki piezoelektrycznej, więc gramofon z wkładką magnetoelektryczną będzie grał cicho. Wersja Amator 2A miał wejście dla wkładki magnetoelektrycznej i z nim gramofon grał by prawidłowo.
  • Poziom 5  
    goldi74 napisał:
    Amator 2 ma wejście gramofonowe dla wkładki piezoelektrycznej, więc gramofon z wkładką magnetoelektryczną będzie grał cicho. Wersja Amator 2A miał wejście dla wkładki magnetoelektrycznej i z nim gramofon grał by prawidłowo.
    Pytanie moze sie okazac bardzo głupie ale jak pisałem wyzej jestem nowy w tej dziedzinie ,czy da sie cos zamontowac zeby działało to lepiej czy zainwestowac w nowy wzmacniacz
  • Poziom 43  
    Zewnętrzny wzmacniacz gramofonowy podłączany wtedy do wejścia magnetofonowego w Amatorze 2 lub przeróbka jego wewnętrznego wzmacniacza gramofonowego do wersji z Amatora 2A, trzeba porównać schematy ideowe obydwu wersji.
  • Poziom 5  
    goldi74 napisał:
    Zewnętrzny wzmacniacz gramofonowy podłączany wtedy do wejścia magnetofonowego w Amatorze 2 lub przeróbka jego wewnętrznego wzmacniacza gramofonowego do wersji z Amatora 2A, trzeba porównać schematy ideowe obydwu wersji.

Dobra ,dziekuje bardzo za wszystkie odpowiedzi postaram sie cos pomyslec :D