Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Acer Aspire timelinex 5820tg - Niedziałająca karta graficzna

09 Paź 2016 10:41 636 3
  • Poziom 6  
    Witam. Latem zaktualizowałem system do win 10. Dzisiaj chcąc pograć, zauważyłem, że gra strasznie się zacina. Obwiniam o to brak możliwości przełączenia na wydajniejszą kartę graficzną. Najnowsze sterowniki do karty mam zainstalowane. Dodam, że jest to: Ati mobility radeon hd 5650
    Co w takim przypadku mogę zrobić?
  • Poziom 6  
    Z jakiego systemu aktualizowałeś ? Czy przed aktualizacją grałeś w jakąś grę która teraz się zacina ? jaką ? jak chcesz przełączać kartę masz w tym lapku dwie karty graficzne ? napisz coś więcej...
  • Poziom 6  
    Aktualizowałem z win 7 64 bit. Przed aktualizacją grałem w tą grę mając 120 fps, a teraz nie ma nawet 20. W lapku mam kartę intela, oraz Ati
  • Poziom 6  
    A aktualizowałeś przez Windows Update czy czysta instalacja 10tki? Jeśli przez WU to zrób czystą instalkę Windows 10 dużo lepiej to działa.. Powinna być możliwość ustawienia karty domyślnej.. Widzę że na stronie acera do tego modelu Aspire 5820TG nie ma wsparcia dla Windows 10, więc będziesz musiał manualnie dojść do najlepszych sterowników grafy czyli zaktualizować je do najnowszych ze strony ati.
    Daj znać jak poszło.. :)