Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Priorytet sieci - Nie mogę zmienić

09 Paź 2016 13:15 549 2
  • Poziom 4  
    Witam. Chciałem pograć z kolegą przez hamachi jednak komputer wykrywa najpierw IP z komputera przez co nie mogę grać przez hamachi. Jeśli wyłączę kartę sieciową to wtedy wykrywa poprawnie IP hamachi no ale wtedy nie będę mógł z nim grać. Zaraz po powrotnym włączeniu karty sieciowej IP zmienia się na to z komputera. Wiem że w zaawansowanych ustawieniach połączeń zmienia się priorytet sieci za pomocą strzałek, jednak gdy ustawie hamachi na samą góre to po kliknięciu OK i tak wraca na dół. Co bym tam nie pozmieniał to po kliknięciu OK i włączeniu jeszzce raz wszystko jest na starym miejscu. Jak mogę zmienić ten głupi priorytet?
  • Poziom 5  
    Dawno nie używałem hamachi ale z tego co pamiętam to miałem podobny problem i ja robiłem to w taki sposób że wchodziłem w ustawienia protokołu tcp/ip i zamiast automatycznego ustawiałem dla siebie taki adres 192.168.0.1 a dla kolegi 192.168.0.2 . Daj znać czy pomogło, jeśli nie to zainstaluje hamachi znowu i postaram się coś ogarnąć.
  • Poziom 4  
    Okazało się że po prostu nie ma znaczenia że pokazuje IP moje z komputera, bo jeśli wpisze się IP z hamachi to normalnie łączy tylko kolega miał problem ze starą wersją hamachi i wystarczyło że zaktualizował