Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Prosty telefon dla kobiety do 550 zł

Tipplerr 09 Paź 2016 15:24 621 3
  • #1 09 Paź 2016 15:24
    Tipplerr
    Poziom 11  

Witam, potrzebuję nowego telefonu w cenie od 400 do 550zł.
    Wymagania:
    - system windows/android (nie zależy mi na aplikacjach, a na płynnym działaniu)
    - w miarę możliwości dobry aparat z tyłu, nagrywanie wideo chociaż 720p w znośnej jakości.
    - wielkość ok 4-4.5", można też polecić coś większego np. 5 cali, ale lepszy byłby mniejszy.
    - nie chcę chińskiego telefonu, ma działać wszystko jak należy od razu po wyjęciu z pudełka bez żadnych modyfikacji i wgrywania różnych rzeczy.
    - dobra bateria (oczywiście w miarę możliwości)
    - wygląd (opcjonalnie) ;)

Póki co moją uwagę przykuł Microsoft Lumia 650, ale nie wiem jak z tą płynnością działania u niego. No i na dodatek jest dość spory (5 cali). Ratuje go waga, dlatego rozważam ten telefon ;)

0 3
  • MagBoss
  • #2 09 Paź 2016 15:54
    2323wojtek
    Poziom 18  

Witam.
    Zwróć uwagę również na Huawei P8Lite, u mnie mają go moja żona i córka. I sobie chwalą, telefon działa płynnie ma dużą pamięć wewnętrzną, dobry aparat i procesor. Wygląda również bardzo ładnie.

Pozdrawiam.

http://www.mgsm.pl/pl/katalog/huawei/p8lite/

0
  • #3 09 Paź 2016 15:56
    cxzcxz123
    Poziom 32  

Tipplerr napisał:

- nie chcę chińskiego telefonu, ma działać wszystko jak należy od razu po wyjęciu z pudełka bez żadnych modyfikacji i wgrywania różnych rzeczy.

Miałem telefony znanych marek np. Sony czy LG oraz chińskie telefony. Niektóre chińczyki to faktycznie badziewia ale akurat telefony od Xiaomi są dużo lepsze niż te powszechnie wprowadzane na europejski rynek telefony. Mam drugi telefon od Xiaomi i nie zamierzam przerzucać się na LG czy Samsunga, bo są droższe i gorsze.

Polecam Xiaomi Redmi 3 - genialna bateria i świetna, funkcjonalna nakładka MIUI na androida. Tylko, że 5 cali ale dzisiaj to standard. Nie trzeba nic wgrywać czy modyfikować. No i nówkę można kupić między 500 a 600 zł.

A z używanych to poleciłbym Xperie Z1 Compact. 4.3 cala. Dobry czas na jednym ładowaniu, dobry aparat, dobra płynność działania.

A jeśli nie przeszkadza słaba bateria to może bardzo popularny ostatnio Huawei P8 Lite.

0
  • #4 12 Paź 2016 12:58
    lexom
    Poziom 12  

Polecam Lg K8. Mam i sobie chwalę. Robi dobre zdjęcia. Android 6.

0