Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Honda eve pax s - Silnik?

09 Paź 2016 18:50 954 3
  • Poziom 6  
    Witam. Sąsiad robiąc porządki wyciągnął z garażu swój stary skuter. Honda eve pax s. Jak mówił do zrobienia jest silnik. Dostanę części do tego albo jakiś inny silnik?

Honda eve pax s - Silnik? Honda eve pax s - Silnik? Honda eve pax s - Silnik? Honda eve pax s - Silnik? Honda eve pax s - Silnik? Honda eve pax s - Silnik? Honda eve pax s - Silnik?

Honda eve pax s - Silnik? Honda eve pax s - Silnik? Honda eve pax s - Silnik? Honda eve pax s - Silnik? Honda eve pax s - Silnik? Honda eve pax s - Silnik? Honda eve pax s - Silnik?

Honda eve pax s - Silnik? Honda eve pax s - Silnik? Honda eve pax s - Silnik? Honda eve pax s - Silnik? Honda eve pax s - Silnik?
  • Poziom 39  
    Części kupisz i dopasujesz, tyle że chińskie. Podaj kod silnika oraz kod ramy.
    http://www.honda.co.jp/news/1985/2850614.html
    Widzę że był tam nawet cylinder 70 cm³.
    Pytanie tylko czy jest reszta części (siedzenie, plastiki) i przede wszystkim czy posiada dokumenty (w co raczej wątpię).
  • Poziom 6  
    Tak siedzenie i plastiki są tylko że zdjęte ale mam wszystko. Mówiąc o częściach chciałbym je gdzieś kupić na olx/allegro ewentualnie jakimś złomie lub coś.

Ostatecznie wziąłem to za 50zł na części, bo zrobić się nie da i nie kwestia kasy tylko braku części.
  • Poziom 1  
    Witam, mam pytanie, może jest możliwość odkupić od Pana tą Hondę ?, posiadam taki sam , i chce złożyć go dla żony, brakuje Mi większości plastików do niej :-(. Dziękuję i pozdrawiam Łukasz.