Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Brak sterowników Nvidia GT 650M po błędzie

Metathrone 11 Paź 2016 10:26 420 3
  • #1 11 Paź 2016 10:26
    Metathrone
    Poziom 5  

Witam!

Wczoraj podczas przeglądania internetu na laptopie wyskoczył mi błąd (prawdopodobnie taki, ponieważ to zlekceważyłem i zapamiętałem jak najwięcej)
    video_dxgkrnl_fatal_error
    Uruchomiłem ponownie komputer z zaleceniami i normalnie zacząłem dalej korzystać z laptopa. Jednak już po chwili moją uwagę przykuło to, że system w ogóle nie widzi dedykowanej Nvidia GT 650M.

Wchodzę w sterowniki, a tam Kontroler 3W - brak sterowników. Więc odinstalowałem stare śmieci i ściągnąłem nowiutkie stery ze strony producenta. Jednak nie mogę ich zainstalować, ponieważ "Sterownik graficzny nie mógł odnaleźć sprzętu graficznego".
    Nieważne czy ściągnę starsze wersje, czy najnowszą. Nieważne, czy systemem będzie 8.1 Pro czy 10 Pro, fabryczny BIOS, tryb awaryjny czy inne rzeczy, nadal ten sam błąd.
    Uprzedzam, że wszystkie wygooglowane opcje już przerobiłem. Podejrzewam, że karta się wykoleiła już do końca i bez serwisu się nie obejdzie.

Samsung NP550P7C-S02UK
    i7 - 3610QM
    8GB RAM
    Nvidia GT 650M + Intel HD 4000
    Kingston 120GB HyperX

0 3
  • #2 11 Paź 2016 16:22
    miecho18
    Spec od komputerów

Chip grafiki do wymiany.

0
  • #3 11 Paź 2016 16:30
    Metathrone
    Poziom 5  

Przed chwilą postawiłem na nowo Win 10Pro i przez chwilę karta dała się zauważyć w Menedżerze zadań jako GT 650M, ale z wykrzyknikiem.
    Odpaliłem Nvidia Geforce experience do ściągnięcia najnowszych sterowników i na końcu instalacji wywaliło ekran błędu

0
  • Pomocny post
    #4 11 Paź 2016 16:31
    miecho18
    Spec od komputerów

miecho18 napisał:
    Chip grafiki do wymiany.

0