Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

uno - problem z paliwem

10 Lip 2005 18:00 957 6
  • Poziom 16  
    mam ostatnio problem - w gorące dni nie chciał odpalić - ma LPG ale odpala zawsze na benzynie. po włączeniu zapłonu na stykach pompy paliwowej jest przez 1-2 sek 12V ale pompki nie słyszę. po godzinie - chyba jak ostygnie zapala normalnie - czy to wina pompy i czy napięcie na niej rzeczywiście ma być taki krótki okres czasu ? pzdr
  • Poziom 16  
    Tak ma być pod warunkiem że nie uruchamiasz silnika tylko przełączysz w pozycję zapłon. Po uruchomieniu silnika napięcie podawane jest stale. Pompka powinna być słyszalna. Odpalić nie chciał na gorącym silniku czy na zimnym?
  • Poziom 16  
    tylko na gorącym - na zimnym nie ma problemów
  • Poziom 16  
    Jeśli masz wersję z jedną cewką zapłonową i rozdzielaczem zapłonu to prawdopodobnie uszkodzony jest moduł wzmacniacza zapłonu (na rozdzielaczu zapłonu). Spróbuj podmienić go i sprawdzisz czy to ta usterka.
  • Poziom 16  
    witam po urlopie - to pompa paliwowa - wyjąłem ze zbiornika podłączyłem na zewnątrz i... cisza jak ją puknąłem palcem to pracuje. Założyłem nową i jest ok.a tak na marginesie ciekawi mnie czy toto jest rozbieralne, może by szło ją zreanimować ( bo nowa to jakiś zamiennik i ciekawe jaka trwałość) pozdrawiam
  • Poziom 13  
    pompa jest nie do zreanimowania!!! niestety
  • Poziom 16  
    wymieniłem pompę paliwa - jest ok - temat zakańczam