Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Vivaro/ trafic - Okablowanie

qmanik 12 Oct 2016 20:28 1071 0
    qmanik
    Level 8  
    Witam
    Mam problem Vivaro/ trafic - Okablowanie . Od 10 tyg walczę z przerobieniem busa dostawczego na osobowy . Jest to Vivaro 2012 rok 3 osobowy. Wstawiłem oryginalny środek i zarejstrowałem na 9 osobowy . Moge podłączyć klimatyzacje na tył , a także inne rzeczy w tym i wycieraczki . Niestety powstał problem . W wersji osobowej od kokpitu na tył idą dwie wiązki a w dostawczaku jedna . Rozwiązałem to dokupujqc wiązkę z osobówki prowadząca od komputera w silniku, przez konsole , gdzie rozchodzi się juz na dwie strony , tak jak być powinno . Niestety , żeby nie było za łatwo powstał kolejny problem przy rozbieraniu . Mianowicie pod podłogą w mojej dotychczasowej wersji jest jedna wiązała prowadząca do skrzyni biegów i dolnej wiązki łącznie 10 kabelkòw ,a w zakupionej mam dwie wiązki , lewa 15 kebalków, prawa 5 kabelków. Pytanie jest czy ktoś wie jak obejść ten problem . Czy te kable można połączyć ? Czy może ktoś posiada schemat na którym można sprawdzić gdzie idą kabelki z wersji osobowej . W załączniku fotki Vivaro/ trafic - Okablowanie