Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Whirlpool AWO/D 4312/P - Pralka nie odwirowuje prania.

13 Paź 2016 16:22 1521 2
  • Poziom 1  
    Witam, kupiłam używaną pralkę Whirlpool, przez pierwszy tydzień chodziła bez zarzutów, potem niestety przestała odwirowywać pranie. Czasem działa normalnie, czasem po ustawieniu na samo wirowanie, nie zauważyłam jakiejś specjalnej zależności. Sprzedawca twierdzi, że to przez zabezpieczenia bębna i po prostu nie potrafimy w niej prać... Czy rzeczywiście może być to spowodowane ilością prania w bębnie... Nie chce mi się wierzyć, że praktycznie za każdym razem prania jest za mało lub za dużo, próbowałam już kilku opcji i nadal, jak dla mnie to coś jest z nią po prostu nie tak...
  • Poziom 18  
    Pralka ma ok 10lat ,trzeba wymienic pasek wielorowkowy na nowy i sprawdzic szczotki .
  • Poziom 9  
    Witam, miałem taki problem kilka razy trzeba wyczyścić układ hydrostatyczny czyli z tyłu pralki ściągasz osłonę i jest od dołu pod bębnem takie jakby gumowe kolano zamocowane zaciskiem trzeba ten zacisk zdemontować. W środku jest kulka plastikowa i kawałek gumy ( przynajmniej u mnie) jeżeli pod tą kulkę dostanie się np. drut od stanika, wykałaczka czy też jak u mnie dzisiaj zapętlone kawałki nici i paproszków - to one blokowały prawidłową prace hydrostatu. Czyścimy składamy i działa.
    Oczywiście standardowo trzeba zajrzeć do filtra czy nic niema - jest on z przodu pralki na dole. Zdejmujemy podłużną osłonę na dole pralki , pod spodem odkręcamy filtr i sprawdzamy czy nic nie ma.