Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Passat b5 komfort kabelkologia

r192 14 Oct 2016 10:51 972 4
    r192
    Level 10  
    Wiem ze temat walkowany wiele razy ale czytam tydzien i dalej dojsc niemoge.
    Mianowicie w pasacie wilgoc modul sprawdzony przewody polaczone choc nie wszystkie. To znaczy nie wszystkie oryginalne laczenia zmienialem tylko jedna z masa. Nie dziala zamykanie przednich drzwi, zamka pasazera w ogole nie slychac.
    I tu rozumiem ze dalej musze szukac przerwanych przewodow.
    Ale mam maly problem z przewodem w drzwiach wisi luzno koloru żółtego inie wiem gdzie go wpasowac. Drzwi kierowcy. Dodam ze zamek drzwi wymienilem polaczenia miedzy drzwiami a buda nowe. NIE dziala zamek bagaznika i klapka wlewu paliwa i zapalniczka.
    Szyby, domykanie oswietlenie wnetrza dzialaja.

Czytalem wiele razy posty i tematy z tym zwiazane ale wymiekam.
    bo dalej cos nie dziala. Gdzie tego szukac jak lokalizowac usterke bo wypruc cale auto i rozcinac wiazki to na szrot chyba pojade i tyle.

Moze ktos ma jakis pomysl.
    piotrekwoj1
    Level 39  
    Szukaj w wiązce idącej na tył auta lewy próg pod tapicerką od przedniego lewego słupka wzdłuż progu aż po tunel bo tam też się łączą.
    r192
    Level 10  
    Dzięki za odpowiedź. Połatałem kilka przewodów i prawe drzwi chodzą .Dekiel wlewu paliwa także. Nie rygluje jedynie drzwi kierowcy ale drzwi troche siadły czy to może być przyczyna ze zamek czegoś nie widzi?
    piotrekwoj1
    Level 39  
    r192 wrote:
    ale drzwi troche siadly

Sprecyzuj swoją wypowiedź.
    r192
    Level 10  
    piotrekwoj1 wrote:
    r192 wrote:
    ale drzwi troche siadly

Sprecyzuj swoją wypowiedź.

Zawias drzwi był wyrobiony już to zrobiłem.
    Nie mogę natomiast dojść dlaczego nie rygluje drzwi kierowcy.
    Wszystko już działa. Wszystkie drzwi i bagażnik, wlew paliwa - wszystko ładnie działa z pilota.
    Jedynie drzwi kierowcy się nie zamykają. (zamek słychać ale się nie rygluje) Nie mam już pomysłu.
    Zaznaczam że zamek drzwi kierowcy kupiłem nowy i jest wymieniony. Niestety to też nie pomogło.

Czy ktoś ma jakiś pomysł co sprawdzić?

Aha. Mam jeszcze w drzwiach kierowcy wolny, luźny przewód żółty. Oryginalnie izolowany. Jedyne wolne miejsce jest we wtyczce do silniczka podnoszenia szyby. ALe nie wiem czy tam powinien być czy gdzie.

Passat b5 komfort kabelkologia Passat b5 komfort kabelkologia

Na żadnym ze schematów nie widzę żółtego przewodu, który by szedł gdzieś do drzwi. Nie wiem już co robić. A może powinien być wpięty w moduł ten od sterowania szybami w tej dużej wtyczce. Sa tam wolne dwa chyba miejsca.