Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

eco max800 - Fuzzy Logic dostrojenie

16 Paź 2016 11:53 1815 1
  • Poziom 8  
    Panie i Panowie

posiadam piec na ekogroszek/pelllet ze sterownikiem PLUM ecoMAX 800r2. Mam wrażenie że gdy zjechał z produkcji to ktoś zapomniał go zaprogramować pod mój kocioł. Wnioskuję to z tego że początkowo był zaprogramowany na zupełnie inny kocioł niż powinien być...ale to już zmieniłem...Teraz cały czas chodzi mi po głowie regulacja FL tego kotła...jak wejdę w menu gdzie można zaprogramować ten tryb to widzę że piec wcale nie moduluje czasu podawania opału bo w trybie max i minimum FL tryb podawania jest nastawiony na 12sekund, regulacja polega tylko na zmianie przerwy w podawaniu...Czy ktoś z was ma taki piec i może podpowiedzieć jak jest u niego...Dodam że serwis firmy Metal Fach który jest producentem kotła udziela wymijających odpowiedzi ...nawet czasami nie wiedzą o co ich pytam...

Dodano po 15 [minuty]:

zapomniałem dodać ze mój piec to Metal Fach seg14....jak by ktoś jeszcze podpowiedział jakie ma parametry A i B w trybie regulacji FL
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Poziom 9  
    Na początek daj podawanie 5s, ustawiałem takie sterowniki, ale nie mam czasu szukać co to za parametry A, B - napisz czego dotyczą to podpowiem co dalej.