Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Sklep HeluKabel
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Nagłośnienie 4 pomieszczeń niezależnych

Cremon88 18 Paź 2016 14:28 2874 6
  • #1 18 Paź 2016 14:28
    Cremon88
    Poziom 2  

Witam,

Nie znam się na takich rzeczach dlatego potrzebuje waszej pomocy.
    Otwieram lokal typu Escape room i mam w nim 4 pomieszczenia. W każdym z nich będzie jeden głośnik. Nie duży i nie zbyt mocy taki żeby dawał dobry dzwięk w pomieszczeniu 4 x 4 metry. Każdy z tych głośników będzie szedł do głównego pomieszczenia z komputerem. I teraz moje pytanie jaki sprzęt mam kupić (mixer, wzmacniacz itp) aby komputer puszczał niezależnie muzykę do każdego głośnika, a nie do wszystkich głośników jeden utwór.

Bardzo proszę o pomoc, bo mało czasu mi zostało.

0 6
  • Sklep HeluKabel
  • Sklep HeluKabel
  • #3 19 Paź 2016 08:17
    ciasteczkowypotwor
    Poziom 41  

@nici przecież napisał, że 4 głośniki, czytaj ze zrozumieniem.

@Cremon88 aby odtwarzać 4 kanały niezależnie, musisz kupić kartę dwuwiekową z 4 wyjściami, taką zewnętrzną, oraz 4 kanałowy wzmacniacz, lub 2 stereo. W komputerze konfigurujesz odtwarzanie, tak aby każdy odtwarzacz, grał tylko jednym kanałem z pary stereo. Czyli panorama lewo i prawo.

0
  • #5 19 Paź 2016 12:42
    Cremon88
    Poziom 2  

To nie rozwiązuje problemu ze względu, że dźwięk będzie z kompa puszczany i tylko wybieram z którego głośnika, a ja potrzebuję aby z każdego głośnika leciało coś innego. Głośniki niezależne. Dlatego szukam rozwiązania które pozwoli mi w jakiś sposób puścić 4 utwory każdy w innym głośniku.[/code]

0
  • #7 09 Mar 2017 18:25
    wimm
    Poziom 16  

Najlepiej interfejs z kilkoma niezależnymi, symetrycznymi wyjściami audio, doprowadzić do pokoi symetryczne przewody audio, podłączyć do nich głośniki aktywne.
    Jeszcze kwestia oprogramowania, które pozwoli wysłać soundtracki na poszczególne wyjście interfejsu audio.

0