Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Bramka antykradzieżowa WG Pro Guard schemat lub sugestia jak podłączyć

karo3003 18 Oct 2016 16:25 1947 0
    karo3003
    Level 12  
    Witam serdecznie

Udało mi się okazyjnie kupić wyposażenie sklepu a wraz z nim dwie bramki antykradzieżowe firmy WG, model Pro Guard, symbol WGPRG58-1R. Bramki na 100% są sprawne, mam do nich oryginalny zasilacz lecz okablowanie zostało w podłodze i mam ogromną prośbę o pomoc w jego odbudowaniu.

Napiszę co wiem i czym dysponuję:
    - Bramka prawa - master
    - Bramka lewa - slave
    - Zasilacz 24V który ma 6 opisanych wyjść: 2 x "0", 2 x "24V" i 2 x "GND"
    - Zdjęcia poniżej:

Bramka antykradzieżowa WG Pro Guard schemat lub sugestia jak podłączyć Bramka antykradzieżowa WG Pro Guard schemat lub sugestia jak podłączyć Bramka antykradzieżowa WG Pro Guard schemat lub sugestia jak podłączyć Bramka antykradzieżowa WG Pro Guard schemat lub sugestia jak podłączyć Bramka antykradzieżowa WG Pro Guard schemat lub sugestia jak podłączyć
    Bramka antykradzieżowa WG Pro Guard schemat lub sugestia jak podłączyć

Na pewno dwie trzypinowe wtyczki to zasilanie (nie wiem tylko, które to +12 GND i 0), z zagranicznego opisu tych bramek wydedukowałem, że podłącza się zasilanie do każdej z osobna, mimo, że wygląda jakby jedna wtyczka zasilała bramkę master a drugą wtyczką podłączało się slave.

Jakbym wiedział jak podłączyć zasilanie, sprawdziłbym czy bramki się "widzą", teoretycznie powinny komunikować się podczerwienią i zastanawiam się czy trzeba dodatkowo spinać je kablem (chyba do tego służy drugie, szerokie gniazdo podpisane w drugiej bramce "slave" z tym, że nie wiem czy nie jest ono potrzebne gdy ma ze sobą współpracować więcej bramek niż dwie).

Z góry dziękuję za pomoc
    Pozdrawiam
    Karol