Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jaki telewizor 32 cale z opcją nagrywania na USB?

20 Paź 2016 12:03 918 9
  • Poziom 9  
    Witam, mam problem. Chcę kupić rodzicom TV LED 32 cale, najlepiej firmy Samsung. Zależy mi, żeby miał opcję nagrywania na USB. Niestety takie modele, np. UE32F5300, czy UE32J5500 są niedostępne. Telewizor będzie miał już wbudowany tuner, więc chyba nie da się i nie ma sensu podłączać tunera zewnętrznego, tylko po to, by mieć opcję nagrywania.

Co możecie mi poradzić? Czy może istnieje jakaś nagrywarka, którą można dokupić i podłączyć pod telewizor, żeby móc nagrywać filmy? Jeśli tak, to jaką polecacie?
  • sprzedawca - konsultant
    Philips 32PFH5501, Philips PFH6401 , Panasonic 32DS600
    Podłączasz twardy dysk i nagrywasz.
  • Poziom 8  
    Witam, a czy na Panasonic TX-32DS600E da się obejrzeć filmy online np. cda.pl?
    Nie jestem pewien.
    Na modelach Philipsa - tak.
  • Poziom 28  
    Na Philipsie sam od czasu do czasu oglądam tam filmy ;).
  • Poziom 8  
    Zdaje się, że jedyny 32 calowy, który odtworzy filmy przez przeglądarkę to Philips 32PFS6401, a dodatkowo nagra na zewnętrzny usb filmy z telewizji (ale tylko cyfrowe kanały). Chyba go wybiorę.
    Jest w extra cenie i to z kalibracją gratis.
  • Poziom 8  
    Na co dzień nie kupuję telewizorów więc zapytam, a co to znaczy z kalibracją gratis?
    A gdzie można kupić z tą kalibracją gratis?
  • Poziom 28  
    Od razu powiem, że w moim Philipsie kalibracja została zrobiona od razu i jestem z tego powodu bardzo zadowolony, a było to już chwilę temu.