Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

kto ma IBM i dodatkowo karte grafiki na AGP !

11 Lip 2005 13:20 900 5
  • Poziom 11  
    Witam!

szukam kogos ckto ma kompa ibm i karte gafiki na agp , bo tam musi byc jakas inna karta bo geforce mi nie wchodzi . sledz wchodzi w plyte glowna. i inne takie fizyczne rzeczy. jak ktos nie ma ibm to nie wie o co chodzi
    [3.12.2020, webinar] Zagadnienia pomiarowe w nowoczesnej inżynierii materiałowej. Zarejestruj się
  • Poziom 23  
    Jak jest na AGP to wchodzi.
  • Poziom 30  
    Nie napisalas o jakiego IBM ci chodzi , ale zgaduje ze o PII350/400 - niedawno szukalem grafiki do takiego , musi byc po prostu taka ktora ma zlacze VGA od gory sledzia (a nie jak wiekszosc kart z dolu )oczywiscie z tego wzgledu bedzie ona pozbawiona wyjscia tv.
    Sledzia trzeba dociac /dogiac aby pasowal do obudowy.Ja kupilem bez problemu
    taka karte - tnt2m64 w sklepie komp. handlujacym tez sprzetem uzywanym ,na kilkanascie kart ktore mialem do wyboru dwie pasowaly do ibm .
  • Poziom 23  
    Zabawiałem się dwiema różnymi Netvistami i problemu nie było...Jednak co IBM to IBM. Różne cuda robi...Jak poprzednik mówi, bez konkretów ani rusz...
  • Poziom 11  
    Witam, problem ogólnie znany nie tylko w IBM`ach, bo podobna sytuacja ma miejsce również w SIEMENS SCENIC w obudowie typu desktop. Przypuszczam, że ww. problem ma miejsce w IBM serii PC3xx. Miałem już całą masę tych komputerów, aby uzyskać stosunkowo wydajny system grafiki polecam:

• MATROX G100-G400 (90% tych kart bez żadnych modyfikacji pasuje do ww. obudów, w serwisach aukcyjnych cena kart wynosi 10-40 zł więc stosunek możliwości do ceny jest całkiem niezły. Wyjątek stanowią MATROX`y typu "dual head" z dwoma wyjściami - wszystkie w tej wersji nie będą pasowały.)

• ATI RAGE 128 ULTRA NLX 16MB AGP- pasują wszystkie, były seryjnie montowane w nowszych seriach SIEMENS SCENIC przy czym są stosunkowo wydajne pomimo tylko 16 MB pamięci (szczególnie w multimediach tj.: divx, dvd itp.) Poniżej zamieszczam zdjęcie tej karty.

kto ma IBM i dodatkowo karte grafiki na AGP !

• metoda mocno fizyczna - piłką do metalu wyciąć pion równoległy do portu AGP wtedy będzie wchodziła każda karta graf.

Pozdrawiam.