Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Sterownik instalacji LPG II generacja

20 Paź 2016 19:42 1674 2
  • Poziom 8  
    Szukam jakiegoś "ciekawego" sterownika lpg 2 generacji. Obecnie jest I generacja "na śrubę".

Została mi z poprzedniego zezłomowanego samochodu centralka Al-700 Autronica z silnikiem krokowym. Kiedyś ją założyłem ale po kilku dniach wróciłem do I generacji. Nie mam przekonania do programu Amon od Autronica. Błędy w tłumaczeniu. Jeżeli chodzi o zaprogramowanie w trybie automatu to ok, ale jakiekolwiek poprawy np w funkcji zastrzeżone były dużym problemem. Albo po prostu moja centralka jakaś dziwna była.

Na allegro pełno centralek II generacji. Kilka lat temu to była technologia w modzie. Były jakieś bardziej zaawansowane od Al700? Np wzbogacenie mieszanki tylko w pewnych obrotach?
  • Poziom 38  
    Jakieś brc miało cuda, ja używam tego co mam i jest to al700 ma błędy ale jak masz dobry reduktor, dobry mikser i dobrze zrobiony dokot to działa bez problemu. Najfajniej działa bingo. Staga nie polecam jakiś robiłem xl i marnie to dzdziała, jak reduktor słaby to się wiesza tworząc sztuczny błąd sondy i stając. Z bingo nie miałem problemów.
  • Poziom 18  
    Z II generacji jedynie słuszny jest Bingo S ewentualnie Bingo M. Te dwa sterowniki stroi się łatwo i przyjemnie.
    Inne wynalazki można wyrzucić do śmietnika.