Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Brother DCP-1510E drukarka do 400zł

20 Paź 2016 21:08 843 5
  • Poziom 4  
    Witam zamierzam kupić drukarkę laserową czarno białą z laserem do 400zł. Jaki produkt mi polecacie zastanawiam się nad Brother DCP-1510E, tylko kilka pytań bo nie znam się na laserowych. Czy kupując proszek w butelce w cenie 30zł za 400g jestem w stanie uzupełnić go do oryginalnego tonera? Co bardziej opłaca się kupić zamiennik tonera czy proszek i go uzupełniać? Co powinienem wiedzieć o uzupełnianiu tonera i eksploatacji drukarki laserowej? Pozdrawiam ;D
  • Poziom 29  
    HL-1110E
    zamiennik tonera (TN1030) kosztuje ok 60zł
  • Poziom 4  
    Potrzebuje ze skanerem
  • Poziom 29  
    Używany, osobny skaner 50-60z kosztuje zaś różnica na 1 tonerze pomiędzy 1510E a 1110E to ok 80-90zł. A każdy z nich tyle samo (do 1 tyś) stron druknie.
    Czy to napełnisz/zregenerujesz w warunkach domowych ?
    Nie wiem - obstawiam że to jednorazówki, wszystko zgrzane, poklejone, trzeba jakieś przeróbki, nawierty no i nie wiadomo czy bęben wytrzyma więcej niż jedno napełnienie bo to dzisiaj wszystko tak robione... Bardzo często wewnątrz jakaś elektronika zliczająca bez resetu/wymiany której i tak nie będzie drukował.
    Do dużych miesięcznych obciążeń to się zupełnie inne sprzęty kupuje, sporo droższe ale przystosowane do samodzielnego napełniania.
    Sprzęty jak Twój czy mój to urządzenia do niewymagających zastosowań domowo-biurowych gdzie 1, góra 2 tonery na rok kupujesz zatem nie trzeba się uciekać do samodzielnego napełniania.
  • Poziom 4  
    Mówisz że zamiennik kosztuje 60 zł to tej co polecasz, a do tej mojej 140 jak na alledrogo są po 30zł, one są nie odpowiednie?
  • Poziom 29  
    Napełniane używki, tam 3 trzeba kupić żeby 2 z nich działały na łącznie 700 stron wydruków... Takie to "tanie"