Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Philips HTB3570/12 potzhebny nand wsad tylko on/off

zanskis 21 Paź 2016 15:44 1341 10
  • #1 21 Paź 2016 15:44
    zanskis
    Poziom 11  

Marka:philips
    Model: htb3570/12
    Chassis (płyta lub główne podzespoły): 40-H560AU-MAF4G
    Inne (uwagi): nand 29F2G08ABAEA

potzhebny nand wsad do tego dvd/bluray
    na ekranie tylko on.
    mozhe to nie nand,alie ja myslie co on.
    dzieky.

ps.jest z off saita.
    htb3570_12_fus_aen
    HTB3570.bin
    111 MB (116 733 488 bytes)
    alie nie wiem mozhno na nand on pasuje ci nie?

• #4 30 Paź 2016 09:51
    griszka77
    Poziom 11  

jak nie znajdziesz wsadu to wyczyść pamięć i wgraj to samo jeszcze raz to co odczytałeś programatorem jesli to nie był błąd przy aktualizacji firmware może pomóc

• #5 31 Paź 2016 09:05
    zanskis
    Poziom 11  

griszka77 napisał:
    jak nie znajdziesz wsadu to wyczyść pamięć i wgraj to samo jeszcze raz to co odczytałeś programatorem jesli to nie był błąd przy aktualizacji firmware może pomóc

czytanie znaleźć.
    ale może być uwikłany błąd.

• #7 18 Lut 2017 17:05
    seba72
    Poziom 9  

Witam
    A może ktoś ma instrukcję serwisową? Aktualizowałem firmware i niestety już nie wstał, na wyświetlaczu pojawiają się jakieś nieokreślone znaki. Chciałbym wgrać mu straszy soft, ale nie wiem, gdzie jest zworka odpowiedzialna za możliwość załadowania flasha.

• #8 19 Lut 2017 14:45
    griszka77
    Poziom 11  

seba72 napisał:
    Witam
    A może ktoś ma instrukcję serwisową? Aktualizowałem firmware i niestety już nie wstał, na wyświetlaczu pojawiają się jakieś nieokreślone znaki. Chciałbym wgrać mu straszy soft, ale nie wiem, gdzie jest zworka odpowiedzialna za możliwość załadowania flasha.

wpierw podaj jaki tam nand idzie zrób fotki masz mozliwosc zgrania flash ?

• #9 20 Lut 2017 20:11
    seba72
    Poziom 9  

Wstawiam fotkę, mam firmware stary, tylko nie wiem, jak wymusić, żeby z USB pobrał. Tunery satelitarne Philipsa bo brickach flashowałem wielokrotnie, tutaj nie mogę..... Philips HTB3570/12 potzhebny nand wsad tylko on/off

• #10 20 Lut 2017 22:30
    griszka77
    Poziom 11  

seba72 napisał:
    Wstawiam fotkę, mam firmware stary, tylko nie wiem, jak wymusić, żeby z USB pobrał. Tunery satelitarne Philipsa bo brickach flashowałem wielokrotnie, tutaj nie mogę..... Philips HTB3570/12 potzhebny nand wsad tylko on/off

w wolnej chwili szukałem wsadu i przegladałem wsad do wgrania ale tam nie ma bootloadera masz kogoś kto ma taki sam sprzęt ? lub jaki model szedł podobny do tego trzeba poszukać dump nand pamieci takiego sprzetu w miedzy czasie sciagnij ta naklejke z pamieci tl-ph134..... umyj spirytusem (perfum) podaj jaki to model wszelkie informacje są potrzebne do szukania
    info jakie znalazlem to ze HTB3510X/78 jest na tej samej płycie głownej

• #11 08 Sie 2017 17:16
    dobrykamil
    Poziom 10  

Witam.

Udało ci się naprawić ten sprzęt? Ja mam model 3510 który posiada identyczną płyte hdmi, łącznie z numerem częsci. U mnie niestery nie działa wyjście hdmi. Dzwięk i wybór wejsć działa, podczas kolejnego wciskania przycisu source na ekranie pojawia się 8750. Pamiętam że wczśniej w tym miejscu miałem komunikat " ready to install" czy jakos tak. Wciskam enter, pokazuje install a po kilku minutach "installation failed". Od tej pory pokazuje mi w/w kod 8750. Mam zamiar zrobic kopie wsadu, wyczyscic nand i wgrac Twój. Numer koci nand tez sie zgadza. Czy twój wsad powyżej dziala na 100%? Pozdrawiam.

Dodano po 18 [minuty]:

I jeszcze jedno pytanie, czy wiatrak załacza się od razu po wybudzeniu ze stanu stand by?

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME