Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Internet mobilny od Orange - 50 GB na 5 miesięcy za darmo.

Kraniec_Internetów 21 Paź 2016 16:29 858 2
  • #1 21 Paź 2016 16:29
    Kraniec_Internetów
    Poziom 40  

Witajcie.
    Temat piszę jako opinię o produkcie, moim zdaniem świetnym.

Niektórzy z was szukają szybkiego, taniego internetu mobilnego. O to na co wpadłem 2 miesiące temu:
    W Orange na kartę zmieniłem taryfę na ORANGE FREE. Doładowałem za 100 pln więc dostałem DAARMOWY BONUS 50 GB na 155 dni. Pieniądze zostały na koncie, więc spieniężyłem je do portfela (kupiłem za nie klucze do CSGO które sprzedałem za 80 pln).
    W efekcie kupiłem 50GB internetu za 20 pln.
    Polecam.

Jak się nie ma co się lubi, to się szuka w necie żeby mieć.

Edit:
    Po podłączeniu telefonu do komputera i udostępnieniu internetu po USB speedtest pokazuje 15Mb/s pobierania, 11Mb/s wysyłania, i 70ms pingu w grach online.

0 2
  • #2 26 Cze 2018 10:43
    cahr
    Poziom 16  

"więc spieniężyłem je do portfela" jak ?
    "(kupiłem za nie klucze do CSGO które sprzedałem za 80 pln)" jak ?

0
  • Pomocny post
    #3 26 Cze 2018 19:11
    matek451
    Specjalista Sieci, Internet

A kto rozsądny wyda 20 zł na 50GB w Orange ? Nie od dziś wiadomo ze w Orange trzeba kupić starter Orange YES za 5 zł , zarejestrować i podać dane adresowe w salonie i zgody mareketingowe. Potem zmienić taryfę na Orange Free za którą dostaje się bonus 50GB na 2 tygodnie, wykorzystać go a następnie uruchomić na Orange FREE kolejny bonus czyli 100GB za zgody marketingowe i dane adresowe. W ten sposób mamy za 5 zł 150GB internetu na 45 dni. Jak nie znajdziemy Orange FREE to korzystamy tylko ze 100GB na 30 dni za 50 zł. Póki oferta działa można korzystać na kolejnych kartach wykorzystując te myki. To obok RBM na Kartę z RWK i DIL najtańszy sposób na internet mobilny bez abonamentu.

0
  Szukaj w 5mln produktów