Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Zestaw kolumny+wzmak do 700/800zł

Forever555 22 Paź 2016 11:35 462 3
  • #1 22 Paź 2016 11:35
    Forever555
    Poziom 8  

Witam :) Za jakieś 2-3 tygodnie robię generalny remont więc postanowiłem do tego kupić jakiś zestaw audio, mój pokój ma ok.30m2 i jego wizualizacje jak będzie wyglądał po remoncie macie tutaj (oczywiście jeśli trzeba będzie to coś zmienię, bo chciałbym aby kolumny był między stolikiem RTV): Zestaw kolumny+wzmak do 700/800zł
    Zestaw będzie też czasami w salonie który ma ok 90m2. Słucham głównie setów z klubów oraz rapu, ale tak naprawdę są dni że słucham praktycznie wszystkiego, lubię porządny bas, do tego dość sporo gram na Xboxie One. Początkowo myślałem nad głośnikami typowo komputerowymi np. Microlab Solo7C, jednak doszedłem do wniosku że może uda się coś kupić lepszego, myślę o kolumnach Tonsil Altus 110 i do tego jakiś wzmacniacz, oczywiście zestaw będzie cały czas pod TV. Warto się pakować w te kolumny czy jest coś lepszego? Jestem trochę zielony w tym temacie więc proszę o radę :)

0 3
  • #2 22 Paź 2016 11:43
    idek24
    Poziom 28  

Forever555 napisał:
    myślę o kolumnach Tonsil Altus 110 i do tego jakiś wzmacniacz

To od razu sobie odpuść. Jest masa innych świetnych kolumn.
    Szukaj kolumn np: Canton, B&W , Arcus , Tannoy , Elac , Kef , Heco , Celestion, Dali , Jbl , T+A Criterion, Yamaha.
    Za resztę która zostanie przeznacz na wzmacniacz. Do danej kwoty najwyższy model.Staraj się odsłuchać przed zakupem.

0
  • #3 23 Paź 2016 19:47
    michal950622
    Poziom 9  

A ja bym nie skreslal tak firmy tonsil i poszukał New mildton 200 sa to bardzo dobre kolumny :)

1
  Szukaj w 5mln produktów