Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Harman Kardon avr 170 nie działa usb

22 Paź 2016 16:10 795 1
  • Poziom 2  
    Witam serdecznie wszystkich internautów z tego portalu właśnie się tutaj zarejestrowałem.
    Mam problem z Amplitunerem Harman Kardon avr 170 zakupiłem go 2 dni temu i przy pierwszym podłączeniu normalnie działało wejście usb podłączając pendraiwa i iPoda lecz następnego dnia już usb nie działa objawia się tym tak jakby nie było w nim prądu po podłączeniu pendraiwa nie mruga na nim dioda a iPod nawet się nie ładuje a uzadzenie pokazuje ze nic nie wykryło nawet nie zaczyna nic wyszukiwać przez gniazdo usb może coś nagrzebałem w ustawieniach bo nawet reset nic nie pomógł. Dziś odpaliłem go ponownie i bawiłem się ustawieniami i w zakładce gdzie się wybiera w menu wybór źródła w usb wyjście audio było na pozycji PDF zrobiłem na on i zaczęło wyszukiwać i posłuchałem muzyki z pendraiwa ale po wyłączeniu i ponownym włączeniu amplitunera powrócił identyczny problem od początku a w ustawieniach nadal było na on zrobiłem reset i zmieniłem na on i nic nie pomogło.
    Proszę o jakaś poradę albo nr tel do kogoś kto mi pomoże rozwiązać ten problem.
    Pozdrawiam wszystkich i z gury dziękuje za wszystkie rady i zainteresowanie moim problemem.
  • Poziom 2  
    Witam serdecznie mam ten sam problem z moim Harmanem Avr 170 dowiedział się już Pan jak rozwiązać ten problem i czego to przyczyna? Proszę może o jakiś nr tel zadzwonie lub smsa na mój nr tel oddzwonię bo prawie wcale tu nie zaglądam mój nr 514-071-645 pozdrawiam i z gury dziękuje.