Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Volkswagen Polo 97r. - centralny zamek, zamyka ale nie otwiera

kaamiiilll 23 Paź 2016 20:26 690 5
  • #1 23 Paź 2016 20:26
    kaamiiilll
    Poziom 5  

Witam, mam problem z centralnym zamkiem w Volkswagenie Polo 1.4 benzyna 97r. Zaczne od tego, że przy zakupie auta (już jakiś czas temu) sprzedawca powiedział, że centralny jest, ale nie działa. No i tak dzisiaj sobie z nudów "poszperałem" i znalazłem z tyłu po prawej stronie za apteczką pompke do centralnego zamka, zauważyłem że kostka jest odpięta, więc ją podłączyłem. Przekręciłem kluczyk, drzwi sie pozamykały, banan mi sie na twarzy pojawił haha :P No ale po chwili spróbowałem otworzyc i tu pojawił się problem.... Postanowiłem wymontowac pompe i ją rozebrac i poczyścic. Wszystko sie wydaje w porządku. Przy zamykaniu słycha dźwięk pracującej pompki i drzwi się zamykają, ale kiedy przekręcam kluczyk w lewo pompka milczy i drzwi się nie otwierają. Pytanie moje czy ktoś wie co to może byc? Z góry dziękuje za odpowiedź.

0 5
  • #2 23 Paź 2016 20:52
    piotrekwoj1
    Poziom 35  

Sterowanie masz z pilota czy z kluczyka?

0
  • #3 23 Paź 2016 21:16
    kaamiiilll
    Poziom 5  

Z kluczyka, zamek pneumatyczny jak dobrze wiem.

0
  • #4 23 Paź 2016 21:48
    Strumien swiadomosci swia
    Poziom 43  

To poszukaj w drzwiach usterki we wkładce.

0
  • #5 23 Paź 2016 21:51
    kaamiiilll
    Poziom 5  

Myślisz że to bedzie tego wina? Wydaje mi się że kiedy przekręce kluczyk żeby zamknąc drzwi to chociaż powinno by słycha pompe, co myślisz?

0
  • #6 24 Paź 2016 06:05
    piotrekwoj1
    Poziom 35  

kaamiiilll napisał:
    Myślisz że to bedzie tego wina? Wydaje mi się że kiedy przekręce kluczyk żeby zamknąc drzwi to chociaż powinno by słycha pompe, co myślisz?

A słychać ? Z tego co piszesz to nie. Wiec sam sobie odpowiedz.

0
TME logo Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
TME Logo