Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Opony zimowe 2016 Premiorri rosava czy Nokian wr d4

24 Oct 2016 19:03 2565 5
 • Level 9  
  Witam. Mój samochód to golf plus 2006, 1.9 tdi 90km. Potrzebuje opon zimowych na felgi 15''. Zastanawiałem się nad premiorri rosava ponieważ są tanie za komplet ok 600 zł, według etykiety mają przyczepność B podobnie jak Nokiany ale za nie musiałbym zapłacić 800 zł. Słyszałem że nokiany są dobre a o premiorri nie słyszałem, ale polecał mi je pracownik pewnej z wulkanizacji.

  Proszę o poradę co do wyboru.
 • Level 31  
  Mam już kilka sezonów Nokiany, dla mnie rewelacja wcześniej miałem Alpiny II i były gorsze. Używam w Focusie i Rover45. Jeśli żona twierdzi, że czuje różnicę to znaczy, że muszą być niezłe.
 • Level 9  
  Właśnie też słyszałem dużo dobrych opini na temat nokianów ale cena robi swoje. Premiorri 200 tańsze a wg etykiety różnią się tylko oporami toczenia a przyczepność mają taką samą.
 • Level 9  
  Na Nokianach jeździłem i źle nie było ale potem kupiłem Strial 601 i przyznam, że cenowo są przystępne a jeździ się lepiej, moim zdaniem lepiej trzymają się drogi więc też możesz rozważyć...
 • Level 19  
  Rosavę ktoś już testował (znajdziesz w jednym z moich postów) - dlatego ja zrezygnowałem z ich zakupu. Na rosyjskich forach też rożnie się o nich wypowiadają. "Apollo Alnac 4G Winter" - posiadają dobre opinie, komplet około 600 PLN (w popularnym serwisie aukcyjnym). Osobiście jak się pojawi konkretny śnieg (o ile się pojawi) to chyba te opony kupię.
 • Level 15  
  Nokiany są w porządku, jeździłem w poprzednim samochodzie.
  Wg etykiety są cichsze a poza tym w razie zniszczenia jednej opony Nokiany dostaniesz wszędzie i wystarczy kupić 1 szt.