Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Albrecht ae 4180-przerobka

11 Lip 2005 18:03 1625 3
  • Poziom 2  
    Witam!!!!
    Mam pytanie, a raczej prosbe.Czy moglby ktos przestroic mi to radio w "0" i odblokowac kanaly w AM.Oczywiscie zaplace za przerobke. Dodam ze kompletnie sie na tym nie znam. Prosze o odpowiedz
    Dziekuje
    pozdrawiam
  • Poziom 28  
    Z zerami większego kłopotu chyba nie będzie ale AM na całej czterdziestce chyba będzie dość kłopotliwy w przeróbce.
  • Poziom 2  
    w sumie to nie musi byc 40 kanalow AM.Chodzi mi o to zeby byl kanal 19 i kilka innych na ktore moge przeskoczyc w czasie rozmowy.Jezeli mozesz Stanislawie przestroic to radio to prosze podaj jakis namiar do Ciebie. Oczywiscie za wszystko zaplace.

Mam jakis schemat do odblokowania tych kanalow, ale nie znam sie na tym i nie potrafie tego zrobic.
  • Poziom 28  
    Ja już od dość dawna nie zajmuję się cb bo było to modne na początku lat 90-tych i wtedy była to bardzo fajna zabawa.Ale potem wiele przyczyn spowodowało prawie zanik tego przedsięwzięcia.Dziś w dobie internetu i komórek CB straciło na znaczeniu.Kiedyś robiłem Albrechta ale innego na AM-Raczej nie da się wyselekcjonować poszczególnych kanałów -albo wszystko albo nic!!.Kanały od 4 do 11 oraz 1W powinny być w zasadzie odblokowane dla AM bo tak jest norma w ichnich krajach typy Niemcy.Poszukam schematu tego radia to ci powiem co z tego będzie.Chyba,że ktoś sie pojawi kto zna temat lepiej odemnie.