Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

YouTube - reklamy na końcu

[QQQ] 04 Nov 2016 12:03 5313 33
    [QQQ]
    Level 17  
    No to już wiemy gdzie jest problem .

"Klikasz po lewej stronie "Mój kanał" -> pokazuje się lista umieszczonych filmów"

niestety u mnie lista się nie pokazuje - może dlatego że niepubliczne ?

Przypuszczam ze problem jest taki ze film jest niepubliczny więc opcja "publikuj" jest niedostępna ( jako zbędna w takim przypadku ) i opcja "pokazuj podobne filmy" jest wtedy dostępna tylko raz . Co ciekawe ( nie jestem pewny sprawdzę przy następnym filmie ) mimo że w opcjach ustawione było "niepubliczne" po "odznaczeniu" opcji proponowanych filmów film był w trochę dziwnej sytuacji. Menager filmów pokazywał jako publiczny ale wyszukać w YT się go nie dało. ( chyba że wyszukiwanie nowo dodanego nie działa natychmiast - tego nie wiem ). Czy to może być powód ?
  • Helpful post
    arnoldziq
    Moderator of Programming
    [QQQ] wrote:
    może dlatego że niepubliczne

To jak sobie kolega wyobraża umieszczenie na stronie filmów, których "publika" nie może oglądać?
    [QQQ]
    Level 17  
    Może ale dostęp jest tylko ze strony lub mając link ale YT ich nie wyszukuje. Najważniejsze ze działa jak powinno. Jeszcze raz dziękuję za pomoc i cierpliwość ;)
    Jupi-Tupi
    Level 1  
    Od października 2018 r. funkcja rel=0 została przez YouTube zmieniona i teraz znów wszystkim pojawiają się te spamy.

Ale powstała polska wtyczka dla Wordpressu, która zasłania te śmieci „propozycje filmów" w iframe z YouTube. robocza nazwa: „Remove related videos in iframe YouTube”.

Aby wtyczka została upubliczniona do pobrania dla wszystkich zainteresowanych nią osób, trzeba przetłumaczyć z polskiego na angielski licencję i opis wtyczki, oraz sprawdzić, czy nazwa wtyczki ma nazwę pisaną poprawną angielszczyzną. Ja nie znam biegle angielskiego, więc może ktoś pomoże przetłumaczyć? Wtedy wtyczkę opublikuję do pobrania i używania przez wszystkich chętnych. Będzie możliwe też tworzenie na bazie tej wtyczki wtyczek dla innych CMS-ów.

Tutaj treść licencji i opisu po polsku do przetłumaczenia oraz demo wtyczki:

jupi-tupi.pl/plugin-iframe-yt/

Jak się uda, to pod tym ww. adresem www będą pliki wtyczki do pobrania.