Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Wymiana akumulatora - nie podświetlone zegary Honda Civic UFO

26 Paź 2016 19:55 3087 8
  • Poziom 5  
    Witam 😄
    Po wymianie akumulatora na nowy deska rozdzielcza pali się, ale tylko kiedy światła są ustawione w pozycji auto lub off. Nastawione w innych pozycjach powodują gaśnięcie całej deski rozdzielczej i wszystkich jej wskaźników.
    Zaraz po wymianie był również problem z otworzeniem auta pilotem. Było to tylko możliwe przy użyciu klucza. Jednak teraz już centralka działa 😄
    Czy jest może jakiś prosty sposób na przywrócenie ustawień, czy tylko wizyta elektryka pomoże? Mam instrukcję obsługi Hondy niestety jest z Włoch więc instrukcja również jest w tym języku!!!
    Proszę o pomoc!!!
  • Pomocny post
    Poziom 43  
    Kręcenie regulatorem jasności coś daje?
  • Poziom 5  
    Krótko, ale na temat :-D sprawa załatwiona :-D dzięki!!!
  • Poziom 2  
    Witajcie... u mnie to samo się objawiło wczoraj ... wymieniłem akumulator na nowy... pech taki że przy ściąganiu klem rąbnąłem się i zdjąłem najpierw plus potem minus ... wiem, wiem brak słów... podłączyłem nowy z godnie z zasadami akumulator ... odpaliłem bez problemu, alarm działa, radio, światła, ale kiedy uruchamiam światła mijania lub którekolwiek, , gaśnie podświetlenie całego panelu ...? sprawdzałem amper. czy nie ma gdzies zwarcia i ile ciągnie po odłączeniu klemy minusowej .. wygląda wszystko, że jest ok. .... czytam książkę od a do zet ale nie ma nic o takiej awarii przed pojechaniem do Elekt. może okaże się, że wystarczy coś nacisnąć - docisnąć i problem zniknie? Honda Civic UFO 2008/1.8 Z góry dziękuję za pomoc ...
  • Poziom 30  
    Podkręć jasność regulatorem jak w przypadku wyżej i pewnie będzie ok.
    Jak nie zrobisz zwarcia kluczem to kolejnośc zdejmowania klem jest całkowicie bez znaczenia.
  • Poziom 43  
    Kolejność zdejmowania ma znaczenie dla ciebie. Żebyś sobie krzywdy nie zrobił. Dla auta to bez znaczenia.
  • Poziom 5  
    Po lewej stronie na kokpicie jest regulator jasności i u mnie to rzeczywiście załatwiło sprawę.
  • Poziom 2  
    Dzięki... pomogło jak ręką odjął :-) no aż się oplułem ze szczęścia i radości ... ale ... liczniki zwariowały co prawda chciałbym by moja strzała paliła 6l jak wyświetlacz mówi ale znam ja jego realia i wiem, ze w trasie jak jest 7,5 to się cieszę w miescie jak nic 8-9l pije ... ale też okazało się, że muszę pojechać w sprawie alarmu... bo to on zjada mi podstępnie prąd z akumulatora ... czy macie godnego polecenia elektromana w Warszawie okolice Wilanów- Mokotów ...
  • Poziom 5  
    Cieszymy się zatem 😁