Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Electric Co. DXP 5501 X-calibur (Biedronka)

11 Lip 2005 22:27 22143 14
  • Poziom 11  
    Prosiłbym o recenzje na temat tago dvd jak są uaktualnienia to proszę o linki z góry wielkie dzięki.

Dodano po 57 [minuty]:

nikt o tym DVD nic nie wie nie wieże
  • Poziom 27  
    dvd nie takie dobre jak inne firmowe ale ujdzie:]

Dodano po 49 [sekundy]:

filmy i mp3 odtwaza::)
  • Poziom 22  
    Mam model DP 2805. Potrafi się zawieszać przy kiepsko nagranych fimach (DVD-R), głośna praca mechniznu, ale za tą cenę można udawać ,że jest wszystko OK.

Pozdrawiam.
  • Poziom 13  
    i odtwaza divx a to najwazniejsze zreszta za 180zl mysle ze warto :) i 2 lata gwarancji
  • Poziom 16  
    a może wiecie skąd ściągnąć nowy soft do niego i ewentualnie jaki ma chipset to dvd
  • Poziom 11  
    witam
    jeśli chodzi o chipset to udało mi się to sprawdzić

oto on: ESS Vibatto II ES6698FF

mechanizm z laserem miał taki adres: www.asatech.cc

pozdrawiam, i będę wdzięczny za wszelkie informacje na temat
  • Poziom 33  
    Podsumowujac poprzednie posty: gwarancja 24 miesiace-wszystko OK, ale nie jest nawet napisane gdzie odeslac sprzet jak sie zepsuje... Wiec dziekuje za taka gwarancje. Uaktualnienia oprogramowania-strona podana w instrukcji www.electric-co.pl nie istnieje od nie wiadomo kiedy... Ogolnie jak za taka kase to jestem zadowolony, ciekaw jestem tylko jak bedzie z trwaloscia tego urzadzenia. Pozdrawiam i zycze wytrwalosci w szukaniu softu do tego odtwarzacza!

Aha! A co do chipsetu to chodzi o ESS Vibratto II ES6698FF , kolega zapewnie strzelil literowke i trzeba bylo sie domyslac czy to na pewno tak...
  • Poziom 13  
    Wiec ja mam podobny problem - nie potrafie znajsc aktualizacji do tego DVD, w Biedronce tez nie potrafi mi nikt nic pomóc, co do geasrancji to juz jej neistety eni mam :( zgubiłem paragon a to jest podstawa do gwarancji 24-ro mieciecznej. Musze jedynie przyznac, ze jest to moje 2 DVD, [pierwsz ekupiłem lecz okazało sie, ze ono potrafiło czytać tylko płytki DVD, oczywiscie jak były mp3 lub divx to przeczytało z DVD lecz kompletnie żadnej plytki CD nawet oryginalnej nie chcialo przeczytac, zaniosłem do biedronki nastepnego dnia i usłyszałem pytanie czy chce pieniażki z powrotem czy inny odtwarzacz bo jeszcz emieli na skle[pei, poprosiłem o wymiane na nowy, na szczeście działa, lecz nie przy wszystkim masm głos :( byłem na stronie podanej w instrukcji lecz niesttey nei działa , nikt też nei potrafi udzielic żadnej informacji z kąd i w jaki sposób wrzucic do niego nowe kodeki (aktualizacje oprogramowania) też bedę wdzieczny za każde info.

Harnaś
    www.nokia.ticom.pl
  • Poziom 13  
    ja dodam ze kuzynka tez kupila i cos zaniosla bo sies sciszalo (oczywiscie to wina tv a nie dvd) a wiec zaniosla a miala te dvd z miesiac i bez zadnego problemu jej wymienili na nowy

a co do gwarancji to w trakcie sprzedazy zaniesc do biedronki tak mi muwili w trakcie kupna :P

a co do strony internetowej to tam ni napisali ze istnieje tylko ze nedzie istniec :P wczytajcie sie dobze :D
  • Poziom 1  
    kupiłem w biedronce electric CO. DVD HOME THEATHER HTEC01PL nie czyta DivX-ów czy jest może jakiś soft do tego ?
  • Poziom 10  
    Bardzo dobre DVD. Zanim kupilem udalo mi się wziąść z Biedronki (pozostawilem zastaw) i sprawdzić wszystkie plytki, ponieważ nikt nie wiedzial czy odtwarza "kopie". Okazalo się, że wszystko jest okey. Meny polskie, latwa obsluga... Kupilem w lipcu i chodzi bez problemu. Znów sie pokazaly w Biedronce więc piszę!!! Warto. Co do strony www, to napewno będzie. Tak odpowiedzieli w zarządzie Biedronki. Pozdro!
  • Poziom 12  
    To i ja dorzucę swoje 2 grosze. Jestem świeżo co po reklamacji owego sprzetu. Nawet zajrzałem do srodka, to co rzuciło mi się w oczy to napęd Sony. Lecz co z tego jak z biegeim czasu (2 miesiące) sprzęt zaczął się zawieszać :cry: Głównie padał na płytach DVD.
    Zwrócono mi kasę całe 149 złoty:P
    A co do serwisu, u nas w kraju nie ma, a i stronki zapewne też nie odpalą.
    Ogólnie sprzęt wizualnie ładniutki, meni czytelne, lecz z jakościa elektroniki bywa różnie
    pozdrawiam
  • Poziom 13  
    Jakąś MEGAPROMOCJE Ci zrobili za 149PLN czy tylko tyle Ci oddali a pozostałe 30PLN sobie wzieli jako zuzycie przez Ciebei sprzetu? Ja placilem 179,00PLN za ten sprzęt z Dronki.
  • Poziom 12  
    To DvD chodziło u nas swego czasu za 149 złociszy, więc kaska mała. Obecnie skusiłem się na wiwke HD 238B i nie załuje. Parę dyszek wiecej ale za te dodatki co ma wzgledem elektrica to warto.
    Jezeli statek ci cyka to oki, lecz jak ci się skaszani też nie rozpaczaj może nawet lepiej:D Zlotówka silna sprzet tanieje za to co ci zwróca jakby co kupisz statek z lepszym wypasem.
    Pozdrawiam
  • Poziom 13  
    koleszka kupil sobie te dvd niedawno i juz nie ma problemu z polskimi literami czyli z ą
    moze ktos wie skad mozna znalesc soft??