Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Alcatel pop C7 dualsim - regularnie rozładowuje baterię

fotosing 28 Paź 2016 11:09 405 1
  • #1 28 Paź 2016 11:09
    fotosing
    Poziom 10  

Witam

Posiadam telefon Alcatel OT pop c7 dualsim, który bardzo dziwnie sie zachwoje i to regulanie conajmniej 1 raz na kilka dni.

Zachowanie polega na tym, że bateria przy stanie naładowania np. 76% potrafi się przez noc rozładować do zera!

Pozostaje mi ładowanie baterii.

Nie może byc to usterka techniczna. Pytałem w kilku serwisach i powiedziano mi, że gdyby było jakieś zwarcie lub coś podobnego działo by sie to za każdym naładowaniem baterii.

Nie ściagałem żadnego softu ani tp. nie siedzę na nacie. Przywróciłem ustawienia fabryczne i dalej tak sie dzieje raz na kilka dni.
    Po za tym wszystko OK.

Bateria jest nowa, oryginalna. Telefon też w miare nowy. Żona ma taki sam model i podmieniałem baterię ale dalej to samo.

Co może być przyczyną? Może karta pamięci, która jest z danymi i plikami z z poprzedniego posiadanego prze ze mnie Alcatela C7?

Proszę o pomoc w wyjaśnieniu tego zjawiska

pozdro

• #2 01 Lis 2016 19:43
    fotosing
    Poziom 10  

P.S do mojego posta....................

Czy przyczyną może być to, że w tym telefonie używałem niesformatowanej przez telefon karty pamięci, która była juz używana przez 2 poprzednie modele Alcatela i zawierała pliki oraz katalogi z innych jak wymieniłem modeli?

TME logo Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
TME Logo