Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Xperia E3 - Wymiana digitizera i montaż na taśmie.

29 Paź 2016 15:19 570 3
  • Poziom 23  
    Witam, czy ktoś wymieniał sam dotyk? Dostałem od szwagra za darmo E3, problem jest taki że przycisk dolny nie działa (home). Możliwe że to dotyk, dlatego chciałbym go wymienić. Czy ktoś wymieniał ale sklejał na taśmę 3M albo na inny klej nie LOCA ? Czy to zda egzamin? Pozdrawiam.
  • Poziom 27  
    Jeżeli nie dasz LOCA, to będziesz miał warstwę powietrza między dotykiem a wyświetlaczem, następuje realna możliwość zbierania się kurzu, oraz zaparowania dotyku albo wyświetlacza. Jak to wtedy będzie działać, nie wiem nie sprawdzałem.
  • Poziom 23  
    Nie no, raczej zamiast taśmy dam po całości klej b7000 to będzie szczelne na 99%. Chodzi mi bardziej czy będzie to funkcjonować normalnie.

Dodano po 37 [sekundy]:

I czy ktoś tak robił i jak się sprawuje na dłuższą sprawę :)
  • Poziom 27  
    Bez kleju LOCA dotyk działa, sprawdzone osobiście, co prawda na innym telefonie ale wszystkie działają na tej samej zasadzie. Tylko weż pod uwagę możliwość zaparowania, oraz większą możliwość uszkodzenia wyświetlacza. Cieńka warstwa kleju jednak chroni go przed uszkodzeniami mechanicznymi. Nie jest to dobry i zalecany sposób wymiany dotyku.