Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Sharp LC-32CHE4042E - moduł cam cyfrowy polsat (kod błedu 17)

DjKowalews 29 Paź 2016 18:43 2196 6
  • #1 29 Paź 2016 18:43
    DjKowalews
    Poziom 3  

Dzień dobry.
    Posiadam telewizor Sharpa model LC-32CHE4042E do którego chciałem podłączyć moduł z cyfrowego polsatu. Po podłączeniu modułu i ustawieniu kanału 24 wyświetla mi się taki komunikat :
    Sharp LC-32CHE4042E - moduł cam cyfrowy polsat (kod błedu 17)

Na infolinie powiedziano mi że może trzeba dograć jakieś nowe oprogramowanie do mojego telewizora albo po prostu mój telewizor nie będzie w ogóle współpracować z tym modułem.

Czy miał ktoś już podobny problem z sharpem i modułem cyfrowego polsatu ? Jeśli tk to jak został on rozwiązany.

Pozdrawiam.

Moderowany przez telesat1:

Do czasu wyjaśnienia. kongo

3.1.2-3.1.3. Nie używaj wielu kont na forum. Takie działanie powoduje zdezorientowanie użytkowników oraz niewłaściwe prezentowanie statystyk.

0 6
  • #2 29 Paź 2016 19:03
    mirex
    Poziom 43  

Nie bardzo rozumiem ... chcesz oglądać Cyfrowy Polsat w telewizorze bez tunera DVB-S/S2?

2
  • #3 29 Paź 2016 20:06
    DjKowalews
    Poziom 3  

Ten telewizor ma wbudowany tuner : DVB-T, DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T2

0
  • #4 29 Paź 2016 20:44
    Samuraj
    Poziom 35  

Co to znaczy na kanale 24. Przecież w przypadku TV z tunerem ustawiasz sobie sam listę kanałów. Karta jest aktywna, wysłane uprawnienia ?
    Ustaw częstotliwość Polsat Food i poczekaj 30 minut a nie na kanale 24 bo równie dobrze możesz tam mieć ustawiony Al-Dżazire.

0
  • #5 29 Paź 2016 20:49
    DjKowalews
    Poziom 3  

w punkcie sprzedaży powiedziano mi , żebym po włożeniu modułu to TV ustawił na kanał 24 w celu jakiejś konfiguracji , to samo powiedziano mi na infolinii...
    Karta jest aktywna , dzwoniłem na infolinie w tej sprawie.

0
  • #6 29 Paź 2016 20:59
    Samuraj
    Poziom 35  

Bo to głąby i tyle. Sprawdź na liście kanałów Polsatu co jest na kanale 24. Poszukaj częstotliwości tego kanału i zaprogramuj. Kazali Ci ustawić aby moduł pobrał uprawnienia.
    Oni sami nie wiedzą co sprzedają. Też mam moduł i co chwila wydzwaniają z propozycją kanałów VOD. Mówię biotę tylko proszę mi ustawić na module te kanały - wtedy następuje chwila konsternacji.

Dodano po 3 [minuty]:

Dobrze pisałem na 24 jest Polsat Food HD, ustaw 12284 MHz, pol. H i odczekaj do 30 minut.

0
  • #7 30 Paź 2016 11:45
    DjKowalews
    Poziom 3  

Nigdzie nie ma opcji ręcznego ustawienia, jest tylko automatyczne wyszukiwanie kanałów

Edit: Dziwnym trafem po włączeniu po raz enty telewizora karta się uwierzytelniła , i co dalej ? Nastawiłem na wyszukiwanie kanałów ale nic nie znajduje.
    Antenę mam od telewizji N a konwerter na 2 wyjścia.

0