Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Relpol przekaźnikiRelpol przekaźniki
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Mercedes W202 C43-Nie działa centralny zamek,el szyby,wycieraczka,kierunkowskazy

29 Oct 2016 21:23 2217 2
  • Level 2  
    Hej
    Witam wszystkich po latach :-) tak odległych, że mi konto się skasowało;-)

Mam kłopot... Autko W202 C43 98r. stało w garażu niezamknięte ponad dwa tygodnie. Po tym czasie wsiadłem, normalnie uruchomiłem ale...
    Po zaparkowaniu nie mogłem zamknąć z pilota( choć działa bo włącza, po wciśnięciu przycisku na pilocie, lampki we wnętrzu) nie działają elektryczne szyby i otwieranie zamka bagażnika z konsoli środkowej. Dziwne jest też to, że nie działają kierunkowskazy( ale awaryjne działają)
    Auto jeździ normalnie, hamuje , przyspiesza, świecą się światła ( prócz kierunkowskazów) radio gra nawiewy działają...
    ma ktoś pomysł gdzie szukać? bezpieczniki pod maską sprawdziłem :-)
    Nie mogę dostać się do bagażnika bo nie przekręca się kluczyk ( więc nie mogę odpiąć aku.
    I jeszcze wycieraczka nie działa i nie dochodzi prąd do wtyczki z kablami przy przekaźnikach żółtych i małym zielonym, w skrzynce z bezpiecznikami pod maską.
    Kluczyk rybka, jakby ktoś pytał...
    [Szkolenie 22.06.2021, g.9.30] Zabezpieczenia Internetu Rzeczy (IoT) programowe i sprzętowe. Zarejestruj się za darmo
  • Relpol przekaźnikiRelpol przekaźniki
  • Level 13  
    Stawiam na problem z modułem wielofunkcyjnym - komfortu pod maską w skrzynce.Powypinaj i powpinaj wtyki w tym module podłącz pod kompa.

Dodano po 32 [sekundy]:

Stawiam na problem z modułem wielofunkcyjnym - komfortu pod maską w skrzynce.Powypinaj i powpinaj wtyki w tym module podłącz pod kompa.
  • Level 2  
    Temat do zamknięcia.
    Dostałem się do bagażnika przez otwór pod apteczką i rozpiąłem akumulator. po podłączeniu tylko radio nie wróciło do normy ( kod).
    Dzięki za zainteresowanie.