Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Mercedes W202 C43-Nie działa centralny zamek,el szyby,wycieraczka,kierunkowskazy

4mario 29 Paź 2016 21:23 1299 2
  • #1 29 Paź 2016 21:23
    4mario
    Poziom 2  

Hej
    Witam wszystkich po latach :-) tak odległych, że mi konto się skasowało;-)

Mam kłopot... Autko W202 C43 98r. stało w garażu niezamknięte ponad dwa tygodnie. Po tym czasie wsiadłem, normalnie uruchomiłem ale...
    Po zaparkowaniu nie mogłem zamknąć z pilota( choć działa bo włącza, po wciśnięciu przycisku na pilocie, lampki we wnętrzu) nie działają elektryczne szyby i otwieranie zamka bagażnika z konsoli środkowej. Dziwne jest też to, że nie działają kierunkowskazy( ale awaryjne działają)
    Auto jeździ normalnie, hamuje , przyspiesza, świecą się światła ( prócz kierunkowskazów) radio gra nawiewy działają...
    ma ktoś pomysł gdzie szukać? bezpieczniki pod maską sprawdziłem :-)
    Nie mogę dostać się do bagażnika bo nie przekręca się kluczyk ( więc nie mogę odpiąć aku.
    I jeszcze wycieraczka nie działa i nie dochodzi prąd do wtyczki z kablami przy przekaźnikach żółtych i małym zielonym, w skrzynce z bezpiecznikami pod maską.
    Kluczyk rybka, jakby ktoś pytał...

0 2
  • #2 29 Paź 2016 21:51
    deska
    Poziom 12  

Stawiam na problem z modułem wielofunkcyjnym - komfortu pod maską w skrzynce.Powypinaj i powpinaj wtyki w tym module podłącz pod kompa.

Dodano po 32 [sekundy]:

Stawiam na problem z modułem wielofunkcyjnym - komfortu pod maską w skrzynce.Powypinaj i powpinaj wtyki w tym module podłącz pod kompa.

0
  • #3 31 Paź 2016 07:26
    4mario
    Poziom 2  

Temat do zamknięcia.
    Dostałem się do bagażnika przez otwór pod apteczką i rozpiąłem akumulator. po podłączeniu tylko radio nie wróciło do normy ( kod).
    Dzięki za zainteresowanie.

0