Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Karcher HDS 895M Eco w okolicy LJA

30 Paź 2016 03:05 2055 1
  • Poziom 33  
    Posztrzeba mi takiego Karchera żeby podjechać (ja) w odwiedziny i zwalić pokrywę by przyjrzeć się który kabel gdzie. Właściciel wymieniając stycznik przewody taśmą izolacyjną poznaczył sobie i dzięki swej wspaniałomyślności dążył do upartego poskładać go na tzw. pałę. Metodą na macajewa zasilał 24-woltową myjkę napięciem trafa 400V. Dosłownie wszystko spalone, a części a to poklejone kropelką, a to całkiem inne. Z elektronika od chemii pieca włącznie wszystko zrobiłem oprócz połączeń.

Karcher HDS 895M Eco w okolicy LJA Karcher HDS 895M Eco w okolicy LJA

Pół roku szukania schematu teraz potrzebna mi myjka żeby rozwikłać tę pajęczynę schematu już nie chce.

Niech ktoś się nade mną zlituje.

Lokalizacja region Kraśnik Janów lubelski.
  • Poziom 33  
    Myjka zrobiona trzeba było wyrwać całą instalację i zrobić od nowa korzystając ze schematu innej myjki zrozumiałego dla normalnego człowieka. Nie chce mi się szukać jaki to był model, ale generalnie chodziło żeby zrobić czarno na białym, wszystkie zabezpieczenia, itd., bo jej konstruktor tak to zamotał, że powinien stuknąć się w łeb. Właściciel spalił sobie jeszcze pompę zanikiem fazy. Przewinął to koleżka w Tuszowie k. Lublina w normalnych pieniądzach nie zapominając o termostacie silnika. Trzeba było to zmęczyć, bo kiedyś w salonie 15 klocków za nią dał.