Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Samsung Galaxy trend Plus - Szalejący ekran po włączeniu danych komórkowych

30 Paź 2016 10:31 426 2
  • Poziom 11  
    Witam wszystkich. Okazyjnie wszedłem w posiadanie ww. telefonu z popękanym , ale w pełni działającym ekranem. Mając chwilę czasu i dobre chęci wymieniłem digitizer przywróciłem ustawienia fabryczne, włożyłem moją kartę sim (T-Mobile).Telefon zadziałał coś tam sobie zaktualizował przez wi-fi bo niestety w domu mam prawie brak zasięgu T-Mobile. Schody zaczęły się po wyjściu na zewnątrz. Po włączeniu danych komórkowych telefon głupieje. dotyk się sam przełącza, klika w aplikacje przewija sam ekran. Jedynym sposobem jest trafienie w ikonę i wyłączenie transmisji danych komórkowych. Pod wi-fi telefon działa normalnie. Może mi ktoś pomóc?
  • Poziom 33  
    Spróbuj hard reset ale z poziomu recovery a nie ustawień. Potem pełny Wipe .

Na koniec podłącz pod komputer i w Kiesie użyj opcji przywracania oprogramowania układowego.
  • Poziom 11  
    Dzięki za radę ale okazało się że przyczyną było nie dokładne zamocowanie anteny. Po prostu jak montowałem digitizer to się chyba styki odgięły. Podgiąłem je delikatnie na razie testuję i od kilku godzin jest ok. Jak będzie wszystko w porządku to temat zamknę.