Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

nissan primera p12 - opony całoroczne

ziutas74 30 Paź 2016 12:36 585 3
  • #1 30 Paź 2016 12:36
    ziutas74
    Poziom 3  

Nissan primera p12 2005r czy dobrze jeździć na oponach całorocznych gdyż pewien wulkanizator powiedział że latem wytrzymują do 15 stopni C :?: :?:

0 3
  • #2 30 Paź 2016 12:46
    Waldemar z Kaszub
    Poziom 28  

ziutas74 napisał:
    pewien wulkanizator powiedział że latem wytrzymują do 15 stopni C :?: :?:

Należało go spytać co się z nimi dzieje powyżej tych 15-tu stopni, bo to ciekawe. Od 8-miu lat ( już w drugim aucie) jeżdżę bez przerwy na oponach "całorocznych" i sobie chwalę.

0
  • #3 05 Lis 2016 06:13
    iron64
    Spec Overclocking

Wulkanizator tak ci powiedział bo mu ucieka kasa gdy ludzie jeżdża na całorocznych.
    Sam osobiście sobie chwalę całoroczne, mam Nokiany weatherproof i jestem bardzo z nich zadowolony.
    Za to co ja się nasłuchałem od wulkanizatorów, jeden to nawet stwierdził, że po sezonie letnim już będą zdarte i do wymiany. Póki co 3 sezon im leci i nie widzę ich końca. Za to jedno jest pewne, kolejne kupię takie same.
    Kolejna rzecz, mieszkam w centralnej części kraju, zimą nie wybieram się w góry, a nawet rzadko miasto opuszczam. Więc tak naprawdę te zimowe opony to zbytek jak dla mnie i niepotrzebna strata kasy.
    Oczywiście jeśli mieszkasz w jakiejś małej miejscowości w Bieszczadach to całoroczne mogą być słabym wyborem, ale jeśli w Bydgoszczy to myślę, że wulkanizatorowi możesz środkowy palec pokazać ;)

0
  • #4 05 Lis 2016 12:11
    Wawrzyniec
    Poziom 33  

Kiedyś u nas były tylko całoroczne i jeździło się na nich tak przy 35 st jak i przy -30. No może nie na olsztynkach w zimie, bo to były łyżwy - ale jak ktoś nie miał innych, to też dało się jeździć.

0