Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Relpol przekaźniki
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Mercedes w220 klasa s- brak zasilania po przekręceniu kluczyka

30 Paź 2016 13:51 2559 12
  • Poziom 4  
    Witam.
    Posiadam mercedesa W220 320cdi 2001 rok.Po przekręceniu kluczyka brak zaplonu nie zapalają się żadne kontrolki nie kręci rozrusznik.
    Po przekreceniu kluczyka nie podswietla zegarow i niedziala sterowanie szyb. Bezpieczniki sprawdzone. akumulator nowy
    Po otwarciu drzwi zegary sie podswietlaja.
    Prosze o pomoc madre glowy.
    Pozdrawiam .
  • Relpol przekaźniki
  • Poziom 32  
    Sprawdź przekaźniki, po przekręceniu kluczyka powinien "cyknąć" przekaźnik zasilający liczniki, zapłon itp.
  • Poziom 4  
    Bym potrzebował oznaczenie tych przekazników bo jest ich bardzo dużo
  • Poziom 35  
    Zespolone przekazniki po lewej stronie pod maska jezeli sie nie myle. Czy ecu po prawej stronie ma zasilanie na grubszym czerwono niebieskim kablu? wentylatory chlodnicy chodza?
  • Relpol przekaźniki
  • Poziom 32  
    Szukajcie a znajdziecie w necie jest dużo stron, choćby na forum mercedesa są podobne wątki. Nie chce mi się szukać, wszystkie bezpieczniki sprawdzone bo w tym modelu to są w czterech miejscach jak pamiętam. Pozdro
  • Poziom 4  
    brak zasilania na dwóch czerwonych kablach przy ecu. wentylatory jak dam tak napięcie zaczynają chodzić.
  • Poziom 35  
    znalazłes przekazniki zespolone?
  • Poziom 4  
    nie właśnie miałem pytać. bardzo bym prosił o jakoś podpowiedź bo ręce opadają :(
  • Poziom 35  
    Tam gdzie reszta sterowników od silnika lub skrzyni. Wydaje mi sie ze po lewej stronie auta pod maska.
  • Poziom 4  
    tam są tylko zwykłe czarne i żółte przy bezpiecznika przemienialem wszystkie. chyba że gdzieś ukryty pod nimi.
  • Poziom 35  
    mam nadzieje ze zdajesz sobie sprawe ze naprawianie auta bedac po drugiej stronie monitora jest trudne? Wiec skoro nie masz pojecia o co c'mon to moze lepiej oddac auto fachowcom?
  • Poziom 1  
    Śmiech na sali naprawiliście auta a zero opisu, ja szukałem 2 dni i doszedłem co jest,bezpeczniki główne pod nogami przedniego pasażera wysadzony bezpiecznik sam się nie wysadził,tam nikt nie zagląda i po pewnym czasie śruby moujące bezpieczniki się utleniły i dostały luzu dlatego raz mi palił raz nie palił (zwierał i nie zwierał) no i na moje szczęście wyjarało bezpiecznik po wymianie wszystko ok !!!!
    Ps. Jak dajecie takie tematy i naprawiliście auto to napiszcie by nie tracić tak jak ja 2 dni co było przyczyną.
  • Poziom 28  
    Podziwiam ludzi, którzy naprawiają tak skomplikowane samochody metodą "u mnie to było przyczyną". Podłączenie odpowiedniego testera i posadzenie przed nim wykwalifikowanej osoby zwykle redukuje czas naprawy z tych dwóch dni do minut/godzin.