Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Wybór komputera fiat] fiat seicento

30 Paź 2016 19:21 561 12
  • Poziom 8  
    Witam. Mam fiata seicento z silnikiem 1.1 w aucie jest zamontowany komp o nr iaw 16fm.e6/6a37-c9 i wydaje mi się ze to auto nie jedzie jak powinno. poprzedni właściciel wymienił stacyjkę bo się zacinala. moje podejrzenie jest takie ze wymienił tez kompa ( o tym nie poiwdzial) bo jakiś leży w aucie w bagażniku o nr iaw 16fm.e6/6a36-be. Poradźcie który komp powinien być zamontowany w aucie
  • Poziom 35  
    I C9 i BE są od SC 1.1
    Może tylko Ci się wydaje, te silniki poniżej 3000 obr nie jadą tylko się toczą.

Po prostu kupił inny komputer razem z kluczykami i stacyjką.
    Zawsze możesz jechać na diagnostykę komputerową.
  • Poziom 8  
    czyli nie ma sensu wywalac immo z kompa ktory jest w bagaju i go montowac?

Dodano po 4 [minuty]:

moze to bez znaczenia ale na tym co jest w aucie pod numerem kompa pisze (fiat 600 1.1 spi germania) a na tym co jest w bagazniku pod numerem kompa pisze (fiat 600 1.1 cm spi fase 2)
  • Poziom 35  
    Nie ma sensu, o ile jest jakaś usterka to na pewno nie tutaj.
    Może zacznij od sprawdzenia wyglądu świec, najlepiej po krótkiej trasie z gorącym silnikiem (10km). Będą czarne to wiadomo że spalanie kiepskie i trzeba szukać dalej.
  • Poziom 15  
    Ustawienie rozrządu sprawdź.
  • Poziom 42  
    Np taki jest oryginalnie zamontowany w 1.1
    [Wybór komputera fiat] fiat seicento
    Jak inni piszą powyżej przydało by się podłączyć przeprowadzić diagnostykę, sprawdzić błędy.
  • Poziom 35  
    IAW 16FM.E6/6A36-BE
    IAW 16FM.E6/6A37-C0
    IAW 16FM.E6/6A37-C9

Te trzy są zamienne dla SC 1100.
  • Poziom 8  
    To jutro podłączenia kompa i zobaczę, co będzie. Swiece oczywiście sprawdzę też. Dzięki za pomoc.
  • Poziom 35  
    Nie odpali na twoim obecnym kluczyku.
    To jest pewne.
  • Poziom 8  
    Wiem ze nie odpali. Ale myślałem żeby emulator to tego kompa i zobaczyć czy pojedzie lepiej czy tak samo ale nie wiem czy jest sens się z tym bawic. Tylko nie wiem czy to tez ma znaczenie czy nie ale jest to seicento 1.1 Sporting abarth
  • Poziom 35  
    Abarth nie miał zmian w silniku.
    Nie ma tam żadnego gazu ani innych stożków z pod remizy?
  • Poziom 8  
    Żadnych udziwnień wszystko seria tylko ten komp i stacyjka inna